אומרים שהזמן טס כשנהנים, אז מניסיון אני יכול להעיד שזה ממש כך. בסוף פברואר 2019, רגע לפני שהנגיף הקטן נכנס לחיינו ושינה אותם, האתר שלנו עלה לאוויר. מי היה מאמין שכבר עברה שנה וחצי?

המטרה הייתה אחת ויחידה, להביא לתושבי הרצליה ורמת השרון את כל החדשות המקומיות אליהם לכף היד, כלומר, למכשיר הטלפון הנייד.

גדלנו והתפתחנו עם הקורונה, על כל המשמעויות, אבל תמיד עמד בראש מעייננו רק דבר אחד: לספק לכם, התושבים, את המידע המעניין ביותר ובזמן הקצר ביותר (בכל זאת און ליין…) במגוון תחומים: חדשות מקומיות, עדכוני קורונה, פוליטיקה מקומית, חינוך, סיפורים אישיים, איכות סביבה, תחבורה, חזות העיר ועוד.

עם הזמן נכנסנו לסקר גם את הנעשה בכפר שמריהו ולפני מספר חודשים גם ברעננה. הפידבק מכם, התושבים, לא איחר לבוא וכיום יש לנו כ- 180 אלף דפים נצפים מדי חודש וכ- 60 אלף משתמשים ייחודים.

קבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין" הפכו ללהיט של ממש בקרב התושבים וגדלו בקצב מסחרר. כ- 6,000 תושבים, הנמצאים ב- 30 קבוצות מקבילות, מקבלים את הכתבות שלנו באופן מיידי כ"פוש" לטלפון הנייד שלהם. בדף הפייסבוק שלנו כבר עוקבים כ- 3,400 תושבים.

גם בצד העסקי התרחבנו והתפחנו ולראייה עסקים רבים שנתנו בנו אמון ופרסמו את מרכולתם אצלנו באתר כתוכן שיווקי. לאחרונה אף השקנו את אינדקס העסקים שלנו במחיר משתלם מאוד.

ומה הלאה? גם בשנה הבאה עלינו לטובה, נמשיך לגדול ולהתפתח. אנו מזמינים אתכם, התושבים, להכיר אותנו יותר מקרוב ולספר עלינו לחברים ובני משפחה שעדיין לא מכירים אותנו.

בברכת חג שמח ושנה טובה ומאושרת,

מאיתנו, צוות "שרון און ליין".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן