בשורה טובה לתלמידי והורי בית הספר "יעל רום" בהווה ובעתיד: בתום מספר שנים של עיכובים תחל בימים הקרובים בניית מבנה הקבע של בית הספר "יעל רום" על שטח חורשת העמל.

קיץ מוגזם בהרצליה יולי אוגוסט 2022. לחץ לכל האירועים בעיר

מדובר באחת מהבטחות הבחירות של ראש העירייה, אבי גרובר, ומה שנחשב כאחד הפרויקטים העיקריים אותם קידם במהלך שנות כהונתו כראש עירייה. המהלך זכה להתנגדות תושבים המתגוררים באזור ולהליכים משפטיים רבים.

לאחר שניתן להם שבוע לקבל החלטה (עד חמישי הקרוב) הודיעו אתמול המתנגדים לבית המשפט העליון כי הם מושכים את שתי העתירות, כפי שהמליצו להם שלושת שופטי בית המשפט בשבוע שעבר. המשמעות ברורה – הסוגיות המשפטיות תמו וכעת יכולה העירייה להתחיל את הבנייה.

המתנגדים משכו את העתירות כדי להימנע מתשלום הוצאות משפטיות במידה ושופטי העליון היו דוחים את העתירות. בהודעת המתנגדים לבית המשפט העליון הם ציינו: "בהתאם להחלטת בית משפט הנכבד מתאריך 1 ביולי, במסגרתה ניתנה למערערים ההמלצה למשוך את הערעורים, המערערים מתכבדים לעדכן כי הם מקבלים את המלצת כבוד בית המשפט ומבקשים למשוך את הערעורים ללא צו הוצאות".

עוד ציינו המתנגדים כי הם מקווים שכל הגורמים יעשו את המקסימום כדי למנוע פגיעה שאינה הכרחית בחורשת העמל, ולשמור על זכויות תושבי השכונה והעיר ליהנות משאר שטח החורשה תוך כדי העבודות ולאחר שיסתיימו.

ראש העיריה, אבי גרובר, אמר אמש: "אני רוצה לברך את תלמידי והורי בית הספר יעל רום. בניית מבנה הקבע במשכנו החדש תחל בימים הקרובים. כולי תקווה שכבר בספטמבר 2022, לקראת שנת הלימודים תשפ"ג, נזכה לחנוך את המבנה. בית הספר החדש יהווה מרכז של שכונת הדר".

קיץ מוגזם בהרצליה יולי אוגוסט 2022. לחץ לכל האירועים בעיר

איתי קפלינסקי, יו"ר הנהגת ההורים היישובית ברמה"ש: "בית המשפט העליון הכריע סופית ובית הספר יעל רום ייבנה במהרה ובימינו, בהתאם לתכנית העירייה, לרווחתם של ילדי רובעים הדר ואלון. אנו מסתכלים קדימה, פנינו לשלום ולשכנות טובה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן