אתר "שרון אונליין" נותן את הזרקור היום לסניף "שניצל 20 טעמים" ברחוב סוקולוב בהרצליה. הבעלים ערן קצנטיני מספר על הפגיעה המשמעותית בהכנסות, על החשש מהיום שאחרי ומדוע שווה לתושבי הרצליה להזמין אצלם שניצל בבאגט

שרון יונתן

"ההכנסות שלנו ירדו מתחילת המשבר ב-90%", כך אמר היום ערן קצנטיני, הבעלים של סניף "שניצל 20 טעמים" ברחוב סוקולוב 45 בהרצליה.

ערן ושותפו, אודיאל ימין, פתחו את הסניף כזכייני הרשת לפני ארבע שנים והם מתמחים בהכנת שניצלים בבאגט ומאכלים נוספים.

לפני שנגיף הקורונה תקף אותנו העסיקו השניים שלושה עובדים נוספים, אבל כיום הם עובדים לבד במתכונת של משלוחים בלבד ומפעילים חברת שליחויות בין השעות 11:00 ל-18:00.

ערן מספר על השינוי הכואב בעסק:

"לפני הקורונה עבדנו יפה מאוד והרווחנו יפה מאוד, בלי תלונות. ואז הגיעה הקורונה ועצרה לנו הכל. רק שתבין, הקופות מהעדלאידע עד פסח נותנות לנו אוויר לכל השנה וזה נלקח מאיתנו".

כמה זמן תוכלו להחזיק מעמד?

"אם זה ימשך עוד תקופה ארוכה אני בספק אם נצליח לשרוד. גם עכשיו אנחנו מפסידים כל יום, אבל אני מעדיף להשאיר את העסק פתוח ולא לשבת בבית ולהשתגע. לצערי, אני נאלץ לדחות תשלום לספקים והכל כדי לשמור את הראש מעל המים".

איך אתה מצפה שהמדינה תעזור לכם?

"ביטול ארנונה של כל התקופה הזאת. ביטול ולא דחיה. וגם ביטול כל המיסים הנלווים: מע"מ, מס הכנסה ואם אפשר ביטוח לאומי. שמעתי גם משהו על מענק אבל זה עדיין לא יצא רשמית וגם מדובר בסכום נמוך".

בינתיים אתם עושים משלוחים. בא תשכנע את תושבי הרצליה מדוע להזמין דווקא אצלכם.

"המנה העיקרית אצלנו היא שניצל בבאגט אבל יש לנו גם קבב, רצועות אנטריקוט ופילה עוף על הפלנצ'ה. אנחנו נותנים תמורה מלאה עבור הכסף. שניצל בבאגט עם סלטים ותוספות ב-25 שקלים, עסקיות עם צ'יפס ושתיה ב-35 שקלים. המקום שלנו נקי והגייני והשירות אמין ומהיר. המשלוח עולה 18 שקל ואנו מתחייבים להגיע עד שעה, אבל בגלל שאין הרבה הזמנות אנחנו מגיעים הרבה קודם. לצערי, אנשים היום מוותרים על הזמנת אוכל במשלוח, לא בגלל החשש להידבק אלא בגלל שהם רואים בזה מותרות וחוסכים כל שקל כי לא יודעים מתי זה יגמר".

להזמנות: 09-7797457

שניצל 20 טעמים
שניצל 20 טעמים. אוכל טעים ושירות מהיר 
https://chat.whatsapp.com/IbSedMdud8l3Nn9WJETrhW
 

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן