קצת על מה שעבר עלינו בשלושת השבועות האחרונים: זה התחיל כשאיתן, בני בן ה- 9, נדבק בקורונה, המשיך עם תמר, בתי בת ה- 12, שנדבקה גם, ואחריהם אמיר בעלי, שהיה מחוסן, שנדבק גם.

לרשת פרח לחינוך מיוחד דרושות סייעות. לחצ.י. לפרטים

אז עם איתן, מעבר לשוק של קבלת התשובה החיובית, מעל 80 ילדים וחברים נכנסו לבידוד. כל הכיתה וכל הקייטנה. מצב ממש לא נעים.

עם תמר כבר הייתי מתורגלת. לעמוד מול עוד דלת סגורה, להשאיר עוד צלחת מלאה ולאסוף ריקה. עם אמיר היה לי הכי קשה. קודם כל כי הוא מחוסן, דבר שני כי הוא קיבל את זה יותר קשה מהילדים.

בא לי לכתוב מנקודת המבט שלי. אני המפרפרת מחדר לחדר, נכון יותר מדלת סגורה לדלת סגורה, משאירה ארוחות, שולחת וואצאפים עם נישוקים וחיבוקים וירטואליים, עושה איתם עוד שיחת וידאו ודואגת. בעיקר דואגת…

משאירה עוד אקמול ועוד נורופן, כוס תה ומד חום, מכינה טבלאות של שלושה מאומתים, מתי היה חום, כמה ומה קיבלו להורדה. מתמודדת עם קבוצות וואצאפ כיתתיות מול האכזבה של הורים, חברים, שקיבלו הודעה שעליהם להכניס לבידוד את הילדים שלהם.

זה מצב מבאס של חוסר ודאות. מצב בו לרפואה אין עדיין מספיק מידע ולכן ההנחיות גורפות. חבל שאין חליפה אישית לכל חולה, המתאימה את משך הבידוד לתחושות ולאופי הדרך בה המחלה משפיעה עליו.

cocktails 2022. פסטיבל הקוקטיילים. 17-18 באוגוסט. מרינה הרצליה 18:00-23:00

חייבים להבין שיש מחיר כבד, רגשי, לבידוד. יש מחיר לשהייה בחדר סגור כל כך הרבה זמן. אי אפשר להתעלם מהמצב הרגשי של המבודדים ושל בני המשפחה שלהם.

זה עשרה ימים ועוד עשרה ימים ועוד עשרה ימים. אז אנחנו נתגבר, למדנו שוב שהאדם יכול לתכנן תוכניות ואז בא וירוס מלכותי אחד קטן ומעצבן ומשנה הכל.

אז לא היה לתמר מחנה קיץ ולא חגגנו יומולדת 9 לאיתן עם החברים, ואריאל ביטל מסיבת יומולדת 18 ולא יצאנו לסופ"ש משפחתי בחוף דור ותמר לא הופיעה במופע סופשנה בהיפ הופ ולא ולא ולא.

אבל למדנו להתמודד עם הדברים, התאכזבנו, התעצבנו, בכינו והתגברנו. עוד נחגוג, ננפוש ונטייל מספיק. ויש גם דברים טובים – תמר ואיתן לא צריכים חיסון, יש להם תעודת מחלים.

אז תודה לשולחי החבילות, תודה לכותבי ההודעות, סליחה ממי שדפקנו לו תוכניות והכנסנו לו את הילדים לבידוד.

יאללה, עוזבת את המיטה הזמנית שלי, הספה בסלון, מפנה את שולחן האוכל שהפך להיות הארון שלי וחוזרת לחדר שלי. שלנו.

רק בריאות לכולם!


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן