מאיר, אחי היקר, סגני וממלא מקומי, אהוב ליבי. 10 שנים חלפו וכאילו לכתך מאיתנו היה רק אתמול. היינו שותפים מושלמים להביא את רמת השרון לפסגת הערים במדינת ישראל.

החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה מארחת את פסטיבל ג'אז על הים. בימי חמישי 19:30-21:00 חוף אכדיה על הדשא. 9.6.22 ישרא-דיקסי בנד. 16.6.22 עדן הולן ואילן ליבוביץ'. 23.6.22 ליאוניד בטשקה. 30.6.22 חמישיית אסף יוריה וז/וקה פרפיניאן

הייתי גאה בשותפות הזו, היית חלק בלתי נפרד מהחלומות שלי כראש הראשות, כדי להביא אותם לכדי ביצוע. הנאמנות שלך לתפקיד אותו מילאת כסגן וכמ"מ ראש העירייה, היו מושא להערכה, הערצה וגאווה גדולה. בכל מקום בארץ העריכו את מקצועיותך ונאמנותך. ואני, הייתי מאושר ושמח לפרגן לך – איש ישר, הגון וחבר של אמת.

האמון בינינו היה תולדה של היכרות קודמת, של שנים רבות קודם לשותפות הפוליטית בעיריית רמת השרון עוד מהימים  שהיית מנכ"ל המועצה ואחר כך מנכ"ל עיריית תל אביב.

רבים לא יודעים שההסכם הקואליציוני בינינו היה על דף חלק. ללא פירוט וללא בטוחות, שותפות של אמון ורצון לעשות למען ולטובת רמת השרון וכך היה. השותפות האמיצה הזו הביאה אותנו להישג חסר תקדים בתוצאות הבחירות בשנת 2008 – 7 מנדטים מתוך 15 ואותי הבאת להישג אישי של 88.8% מקולות הבוחרים. ואוו, כמה שמחת. כמה היית מאושר.

תושבי רמת השרון חייבים לך הוקרה על מה שעשית למען העיר. אני, שהפקדתי בידך את הקמת שכונת נווה גן, בנוסף לפרויקטים נוספים, ידעתי שהשכונה תקום ותבנה כשכונה חדשה ומתקדמת. שיחקת אותה בגדול, ואני החזרתי לך לאחר לכתך בקריאת "בית הספר דורון", שנקרא על שמך, אחי היקר.

איציק רוכברגר מספיד

איציק רוכברגר בהלוויתו של מאיר דורון ז"ל

10  שנים חלפו ואני מתגעגע אליך. מתגעגע לשיחות הנפש שלנו, מתגעגע לוויכוחים שהיו מידי פעם ולצחוקים. לא אשכח את היום שבו בישרת לי את תוצאות הבדיקה, כשחזרת מבית החולים. התוצאה הייתה רעה. בהומור הציני שלי אמרתי לך, תקשיב טוב מאיר, אם אתה מתכוון למות ולעזוב אותי, אני אהרוג אותך. צחקת.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

נלחמת במחלה הארורה כמו "גבר" ועבדת עד לשארית כוחותיך, למעט כשנאלצת להתאשפז, האמת, גם מבית החולים נתת הוראות. המשכת לחלום גם כשידעת שהסוף קרב.

אמרתי לילדיך אריק ועידן "מה עושים? אני לא יכול לראות את אבא מגיע ללשכתו עם מיכל חמצן כשהוא משתדל לנהל שגרת יום". אמרתי אבל ידעתי, כולנו ידענו שהעבודה והשליחות הציבורית החזיקה אותך בחיים.

מאיר יקר, רבים לא יודעים כי הכנת בדרכך שלך את אקורד הסיום. אמרת לי "אני לא פוחד מהמוות" הגם שנערכת לקראתו. אוהב ומתגעגע, חבר יקר, אתה חסר לי מאוד.

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן