אחד האזורים שהכי התפתחו מבחינת בנייה בשנים האחרונות בהרצליה הוא מתחם זרובבל התחום בין הרחובות ז'בוטינסקי, פינסקר ואבן עזרא. צעד נוסף בפיתוח השכונה החדשה היה ביום רביעי, כאשר העירייה חנכה את גינת חנה רובינא, הסמוכה לחט"ב בן גוריון ואולם הספורט.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

בחלקה הדרומי של הגינה תוכנן אזור משחק וכושר גדול עם מגוון מתקנים, מהמתקדמים בתחומם, המאפשרים פעילות לגילאים שונים ולמגוון צרכים. מתקני הכושר יאפשרו שימוש לילדי בית הספר בשעות הלימודים. במערב הגינה, כניסה רחבה המגיעה בהמשכה, ומחברת לרח' ז'בוטינסקי.

בחלקה הצפוני של הגינה תוכנן אזור לפעילות גינון קהילתי, הכולל עצי פרי שונים, ערוגות תבלין ואזורי ישיבה. כמו כן תוכנן באזור מסלול 'פאמפטרק' – מסלול 'אתגרי' לבימבות ואופניים לגיל הצעיר.

גינת חנה רובינא במתחם זרובבל

גינת חנה רובינא במתחם זרובבל

בין המרכז המסחרי החדש ובית הספר, הוקמה בגינה רחבת התכנסות רחבה עם מדרגים, ספסלים ומדשאות, במטרה לאפשר מרחב לירידים, תערוכות ואירועים חברתיים שונים – רחוק ככל האפשר ממבני המגורים.

בכל שטח הגינה פוזרו אזורי ישיבה שונים, הוצבו שולחנות ישיבה לשימוש משפחות וקבוצות קטנות, הוקמו פרגולות שקטות לתצפית על המתחם, פרגולות ליד מסלול הפאמפטרק וספסלים מסוגים שונים לישיבה שקטה וחופשית.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר בטקס ההשקה: "גינת חנה רובינא תוכננה על מנת לתת מענה לפעילות במרחב הציבורי לאוכלוסיות שונות ומגוונות. הפעילות בגינה היא עשירה, חדישה ומהנה במיוחד. אנו בעיריית הרצליה מקצים משאבים רבים להקמה ולשדרוג הגינות והמתקנים בעיר, תוך הקפדה על תקני הבטיחות, הטכנולוגיות והעיצוב החדשניים ביותר. אני מזמין את תושבי העיר לצאת לאוויר הפתוח וליהנות מגן רובינא החדש".

יש לכם רגישות? תתחברו לאתר הרווחה והחברה של ישראל!

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן