היא תחליף בתפקיד את ערן שורץ שמונה לפני מספר חודשים למנכ"ל העירייה. גרובר: "חיפשנו מנכ"ל שידע למלא את החלל הגדול שהשאיר אחריו ערן שורץ ואני מאמין שמיכל פרנקו קדמי היא האדם המתאים למשימה"

 

שרון יונתן

מנכ"לית חדשה לרימונים, החברה הכלכלית של רמת השרון: דירקטוריון החברה בחר אמש בעו"ד מיכל פרנקו קדמי (בתמונה) למנכ"לית החברה והיא תחליף בתפקיד את ערן שורץ, שמונה לפני מספר חודשים למנכ"ל העירייה.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

בעירייה מציינים כי לפרנקו קדמי ניסיון של למעלה מעשור בתפקידי ניהול בכיר. היא משמשת כיום כבעלים ומנכ"ל של חברה לליווי וניהול פרויקטים בתחום התשתיות ולפני כן שימשה כמנהלת הפעילות המסחרית והרגולטורית של קבוצת BG המתמחה בתחום האנרגיה. כמו כן היא משמשת כדירקטורית בחברה ממשלתית לתשתיות נפט, ובעבר דירקטורית ברכבת ישראל ובחברת עזרה וביצרון.

אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון ויו"ר דירקטוריון רימונים, אמר: "חיפשנו מנכ"ל שידע למלא את החלל הגדול שהשאיר אחריו ערן שורץ ואני מאמין שמיכל פרנקו קדמי היא האדם המתאים למשימה. יש לה רזומה מרשים ואני משוכנע שתצליח להוביל קדימה את החברה הכלכלית".

בעירייה ציינו כי רימונים מנהלת פרויקטים בהיקפים של מאות מיליוני שקלים באזור התעשיה החדש גלילות סיטי, נווה גן, מתחם אילת, קרית הצעירים, במיזמי אנרגיה סולרית והתייעלות אנרגטית, עמדות טעינה לרכב חשמלי ובפרויקטים נוספים ברחבי העיר.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן