בשל ההנחיות על איסור התקהלות יערכו שלושה טקסים וירטואליים שיעברו באמצעיים דיגיטליים: הטקס הראשון בבית יד לבנים במעמד ראש העירייה, לאחריו טקס של המרכזיים הקהילתיים בגן בן שפר ובסיום מפגש לזכר חלל צה"ל

שרון יונתן


בשל ההנחיות למניעת התפשטות הקורונה, תקיים עיריית הרצליה ביום שני ערב יום הזיכרון לחללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה, שלושה טקסי זיכרון ללא קהל, שיועברו בשידורים חיים בפלטפורמות דיגיטליות. כל הפרטים על הטקסים והרישום אליהם באתר העירוני ובפייסבוק של עיריית הרצליה.

יש לכם רגישות? תתחברו לאתר הרווחה והחברה של ישראל!


הטקס העירוני המרכזי ישודר מבית יד לבנים, בחדר ההתייחדות לחללי צה"ל, והוא ייפתח מיד לאחר שתישמע הצפירה בשעה 20:00. בטקס יישאו דברים ראש העיר משה פדלון ובשם המשפחות השכולות עפרה שמואלי. קדיש יאמר האב השכול מייק יצחקי.  במהלך הטקס תוקרן מצגת של שמות חללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה, תושבי העיר הרצליה. כמו כן, להקת על הבמה תופיע בקטעי קריאה ושירה ולהקת שבעת הכוכבים במופע מחול חורף 73.


בסיום הטקס , בשעה 20:45, יעבור השידור לגן בן שפר לטקס המרכזים הקהילתיים, שם יתקיים טקס קהילתי עירוני, בו יושמעו קטעי קריאה על ידי ילדי ביס בן צבי ושירה על ידי חניכי תנועת הצופים ובני נוער  מהרצליה, וכן יוקרנו סרטונים שייצרו פסיפס של חניכי תנועות הנוער בעיר ותושבים השרים את השיר כולנו רקמה אנושית אחת. יצחק פרץ, אב שכול ,יאמר קדיש והרב דוד הורדן ישא את תפילת אל מלא רחמים.


בשעה 21:30 יתקיים בבית קינן מפגש זום בהקשבה לתקומה שבו יובל עילם יספר על חברו, סרן ניר פורז זל, מפקד צוות ביחידת סיירת מטכל שנפל בניסיון החילוץ של חייל צה"ל החטוף נחשון וקס"מן זל. על פעולת החילוץ זכה ניר פורז בצל"ש הרמטכ"ל לאחר מותו.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן