התוכנית תסייע להלומי הקרב תושבי העיר במגוון נושאים, בהם מפגשים עם איש מקצוע בתחום, סיוע במיצוי זכויות, סיוע בהתמודדות בירוקרטית מול גופים שונים ועוד

שרון יונתן

בשורה טובה לתושבי רעננה שהם הלומי קרב: עיריית רעננה יוצאת בתוכנית מיוחדת למען תושבי העיר הלומי קרב, במטרה לסייע להם לצלוח את הקשיים עמם הם מתמודדים, הן בפן הבירוקרטי מול הגופים שונים וסיוע במיצוי זכויות, והן בפן האישי, כולל ליווי של איש מקצוע ועזרה במגוון נושאים נוספים.

המקרה הטראגי של הלוחם לשעבר איציק סעידיאן, העלה את המודעות את הקשיים הרבים עמם מתמודדים הלומי הקרב, ועיריית רעננה החליטה להרים את הכפפה ולגבש את התוכנית מיוחדת בכדי להעניק ככל הניתן סיוע לתושבי העיר המוכרים כהלומי קרב.

העירייה, באמצעות האגף לשירותים חברתיים, תיזום פנייה למשרד הביטחון במטרה להציע שיתוף פעולה בנושא ובנוסף תפרסם העירייה קול קורא לציבור המזמין תושבים הלומי קרב להצטרף לתוכנית המיוחדת שתיפתח עבורם ותכלול, בין השאר, ליווי אישי או קבוצתי של איש מקצוע מיוחד, סיוע בהשמה פרטנית, סיוע במיצוי זכויות, סיוע בהתמודדות עם הבירוקרטיה מול גופים רלוואנטיים הבאים במגע עם הלומי הקרב וכן ליווי פסיכולוגי במידת הצורך.

ראש העירייה חיים ברוידא: "המחויבות שלנו כחברה, היא להמשיך וללוות את הלומי הקרב, אותם אנשים יקרים שלחמו בגופם ובנפשם למען ביטחוננו. לכן, בהובלת האגף לשירותים חברתיים, יזמתי הקמתה של תכנית ייעודית  למען הלומי הקרב מקרב תושבי העיר על מנת להקל עליהם ככל הניתן ולסייע להם במיצוי זכויותיהם".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן