זהו פרק הזמן המינימלי שבו עיריית רמת השרון תתפקד ללא מנכ"ל עירייה בפועל וזאת לאחר שאתמול אישר ראש העירייה בישיבת המועצה, בתשובה לשאילתא של חבר המועצה רוני בלקין, כי תקופת ההודעה המוקדמת למנכ"לית היוצאת, שירלי פאר יגרמן, תסתיים ב-17 לנובמבר. גרובר ציין כי בימים אלו הוא מראיין מועמדים חדשים לתפקיד

שרון יונתן

התייחסות ראשונה של ראש העירייה, אבי גרובר, לפיטורי מנכ"לית העירייה, שירלי פאר יגרמן. כזכור, לפני כשלושה שבועות פרסמנו ב"שרון און ליין" כי גרובר הוציא מכתב פיטורים לשירלי וזאת לאחר שהסתיימו 90 ימי המחלה שעמדו לרשותה, החל מאמצע מאי, אז למעשה חדלה לתפקד כמנכ"לית בפועל, כך שלמעלה שירלי תסיים רשמית את עבודתה בעירייה כחצי שנה לאחר שהפסיקה לעבוד בפועל.

הדר פז טיפול נפשי באומנות

בתשובה לשאילתא שהעלה אתמול (ראשון) חבר המועצה רוני בלקין בישיבת מועצת העיר ענה גרובר בנושא: "ביום 17 באוגוסט נשלחה למנכ"לית העירייה הודעה על תחילת תקופת ההודעה המוקדמת לסיום העסקתה שתסתיים ב-17 בנובמבר אלא אם נגיע להסכמה אחרת. המנכ"לית הציגה אישורי מחלה החל מה- 17 במאי עד סוף אוגוסט. בימים אלו אני מראיין מועמדים לתפקיד המנכ"ל ועם בחירתי את המועמד לטעמי אציג אותו לאישור בהתאם לחוק".

בשאילתא כתב בלקין: "במהלך שלושת החודשים האחרונים נעדרה מנכ"לית העירייה, שירלי פאר יגרמן, מעבודתה בעירייה. במהלך חודשים אלו נשאל ראש העירייה, אבי גרובר, מספר פעמים לגבי פשר ההיעדרות הארוך של מנכ"לית העירייה ותשובתו הייתה : "שירלי נמצאת בחופשת מחלה". שירלי, בתפקידה כמנכ"לית עיריית רמת השרון, תפקדה כעובדת ציבור מסורה, תוך השקעה רבה, מחויבות רבה לציבור הרמת שרוני וללא משוא פנים. לצערי, שובצו בשמועות גם רמיזות לכך שיוזמת הפיטורין החלה עוד טרם יציאת המנכ"לית לחופשת מחלה ושאין קשר בין מניעי הפיטורין למחלתה של המנכ"לית. יש דרך לקיים גם פרידה בפיטורין באופן מכבד, שיקפיד בכבודה של שירלי וימנע המשך פגיעה בתפקוד העירייה".

בלקיו הציג את השאלות הבאות: האם מנכ"לית העירייה פוטרה? אם כן, מדוע תקופת ההמתנה הארוכה מסיום עבודתה בפועל ועד הגשת מכתב הפיטורין? אם כן, מהן הסיבות לפיטורין הבהולים ללא העמדת מחליפ/ה נאות/ה? האם אותר/ה מחליפ/ה נאות/ה לתפקיד מנכ"ל/ית העירייה? מתי ימונה בעל/ת תפקיד קבוע כמנכ"ל/ית העירייה ומתי ייכנס לתפקידו? כאמור, תשובתו של גרובר לשאלות אלו מופיעה למעלה ונותר רק לעקוב ולראות כיצד תסתיים הפרשה.

רוני בלקין. שאילתא במועצת העיר

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן