ביום רביעי שעבר נסגר המכרז לתפקיד סגן מנהל אגף הביטחון בעיריית רמת השרון. עובדי עירייה טוענים כי דרישות התפקיד שהוצגו במכרז הן מינימליות ביותר. העירייה: "תנאי המכרז כפופים לקריטריונים ועמידה בתנאי הסף של משרד הפנים. מעבר לכך, המכרז אושר על ידי המשרד"

שרון יונתן

"לא ברור איך עירייה כמו רמת השרון מוציאה דרישות תפקיד כה נמוכים ומינימליים למכרז של סגן מנהל אגף ומדוע מכרז כזה הוא רק פנימי ולא חיצוני", אומר עובד עירייה לגבי המכרז לתפקיד סגן מנהל אגף ביטחון, שהתאריך האחרון להגשת מועמדות היה ביום רביעי האחרון.

מעיון בדרישות התפקיד עולה כי יכול להגיש מועמדות גם מי שיש לו רק תעודה של 12 שנות לימוד וניסיון של 10 שנים ברשות מקומית בתחומים שיש להם זיקה למטלות הכרוכות בתפקיד זה או בעל אישור לימודים מלאה בישיבה גבוהה או בכולל (6 שנים אחרי גיל 18 ומעבר שלוש בחינות שמקיימת הרבנות הראשית לישראל). אפשרויות נוספות הם: בעל תואר אקדמי או הנדסאי או טכנאי מוסמך או בעל תעודת סמיכות לרבנות. יש לציין כי בין כל אחד מהסעיפים מופיעה המילה "או", כך שיש לעמוד רק באחד מתנאי דרישות התפקיד.

בסעיף ניסיון מקצועי מצוין: בעל תואר אקדמי – 4 שנות ניסיון בתחום שירות החירום והביטחון, הנדסאי רשום – 5 שנות ניסיון מקצועי, טכנאי מוסמך – 6 שנות ניסיון מקצועי, בוגר 12 שנות לימוד – 10 שנות ניסיון.

ל"שרון און ליין" הגיע מכרז דומה שיצא בעיריית מעלות תרשיחא ובו דרישות התפקיד הן גבוהות יותר: בעל תואר אקדמי, ארבע שנות ניסיון בגופים ציבורים לרבות ניהול תקציב, בעל רישיון נהיגה, היעדר רישום פלילי, נכונות לעבודה במשמרות. עובד עירייה אחר אמר ל"שרון און ליין": "אני לא מעט שנים במערכת ויודע איך מכרזים צריכים להיראות וזה פשוט מכרז שמריח לא טוב עם דרישות תפקיד כה מינימליים".

מהעירייה נמסר בתגובה: תנאי המכרז כפופים לקריטריונים ועמידה בתנאי הסף של משרד הפנים. מעבר לכך, המכרז אושר על ידי המשרד".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן