כדי לעזור להורים, קידמה סגנית ראש העירייה דוברת וייזר בשיתוף חברות המועצה באצי' אלקובי, ענבל דדון ונטע זיו, פיילוט לצביעת מקומות חניה בוורוד לטובת נשים בהריון והורים לתינוקות במקומות ייעודיים במרכז העיר

 

שרון יונתן

בתמונה: מקומות חניה להורים לילדים בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה. בקרוב במרכז רמת השרון

cocktails 2022. פסטיבל הקוקטיילים. 17-18 באוגוסט. מרינה הרצליה 18:00-23:00

עיריית רמת השרון תקצה חניות ייעודיות בצבע ורוד לטובת נשים בהריון והורים לפעוטות המתניידים עם עגלות תינוק.

על מנת לסייע לנשים בהריון ולהורים עם עגלות, יזמה דוברת וייזר, סגנית ראש העירייה, בשיתוף חברות המועצה באצ'י אלקובי, ענבל דדון, נטע זיו, הכשרת חניות ייעודיות מיוחדות עבור נשים בהריון או להורה לתינוקות.

ארבע חברות המועצה העלו הצעה לסדר בישיבת המועצה שהתקיימה ביום ראשון השבוע ובה כתבו: "רובנו מודעים לקשיי החנייה הרבים הקיימים בקרב נשים הרות ונשים עם עגלות. הדבר קשה שבעתיים בשל מיעוט החניות בסמיכות למבני ציבור או מקומות המוניים. אשה או גבר אשר מנסים לתמרן בין מדרכה בשיפוץ, או במציאת מקום חנייה בקלות, הוא מראה שכיח".

סוכם כי הפיילוט יחל בחמישה מקומות חניה במרכז העיר: שלושה מהן ברחוב סוקולוב, אחד מול הסופרפארם ברחוב אוסישקין ואחד מול קופת החולים מכבי ברחוב הנצח. ההצעה עברה במועצה כמעט פה אחד, כאשר רק שני חברי מועצה נמנעו, ירון גדות התנגד והשאר תמכו בה.

דוברת וייזר, יוזמת ההצעה, אמרה: "בעיית מצוקת החנייה רק הולכת וגוברת ולכן מצאנו לנכון להתחיל בפיילוט של צביעת מספר חניות בוורוד במספר חניות קיימות במקומות מרכזיים ולאחר מכן ייבחנו הדברים לצורך מיקומים נוספים בעיר. מדובר בבשורה להורים רבים הנאלצים לא פעם להתמודד עם בעיית חנייה ואף מוותרים על תור לרופא או כל שרות אחר בשל אי מציאת חנייה. אני בטוחה שאנשים יכבדו את הסיטואציה, שבה הורים זקוקים לחניות בקרבת מקומות מרכזיים, ולא יחנו בחניות אלו".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

גדות הסביר מדוע התנגד להצעה: "התנגדתי להצעה כי לא צריך לקחת עוד חניות מאוסישקין וסוקולוב. יש גבול".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן