הפרויקט מתקיים זו השנה השמינית ברמת השרון בשיתוף פעולה בין מועדון רוטרי רמת השרון ואגף החינוך בעירייה. משתתפים בו 21 תלמידי שכבות ה'-ו' שבאמצעות סדנה מיוחדת ישפרו את יכולות הנאום שלהם.

שרון יונתן

בימים מאתגרים אלו של סגר ולימודים מקוונים, שוקדת נבחרת של 21 תלמידי שכבות ה'-ו' בבתי הספר היסודיים ברמת השרון על לימוד תורת הנאום ועל שיפור כישוריהם ויכולותיהם בנושא חשוב זה.

אחד מתחומי המיקוד של מועדון רוטרי רמת השרון, החוגג השנה 50 שנות פעילות, הוא העצמה ומצוינות בתחום החינוך. פרויקט רוטרי הנואם הצעיר נעשה במסגרת זו. בפרויקט, המתקיים זה 8 שנים בעיר, בשיתוף פעולה של המועדון עם מחלקת החינוך היסודי באגף החינוך של העירייה, נלמדה תורת הנאום בבתי הספר בחודשים נובמבר-דצמבר, ונבחרו נציגי בתי הספר המשתתפים בסדנה מתקדמת של תורת הנאום.

הסדנה כוללת 9 מפגשים בהנחיית חבר המועדון אלירן בן-אריה, מומחה לעמידה מול קהל ותקשורת בן אישית, אליו הצטרפו 5 חברי המועדון כמנטורים ומתרגלים של התלמידים.בסיומה של הסדנה תערך תחרות נואמים עירונית. בשנים קודמות התקיימו אירועים רבי משתתפים באולם בית יד לבנים ובאודיטוריום אשכול פיס, אבל השנה, בהתאם להנחיות, תערך התחרות באופן מקוון. הזוכים יתחרו בתחרות אזורית (אשכול שרון של רוטרי ישראל, מול התלמידים הזוכים של הרצליה ושל כוכב יאיר) והזוכה בה יעפיל לתחרות הארצית.

פרויקט רוטרי הנואם הצעיר, אחד מהמיזמים המוצלחים וברי הקיימא של רוטרי ישראל, הוא פרויקט ארצי בו לוקחים חלק עשרות אלפי תלמידים ממאות בתי ספר בכ- 60 רשויות מקומיות. מטרות הפרויקט: הנחלת תרבות הדיבור, תוך הקשבה, סבלנות ויכולת להכיל דעה שונה. ההשתתפות בפרויקט תורמת לתלמידים ליכולת הביטוי, מעודדת מצוינות ושאיפה להצלחה ומעוררת דרך ארץ לשפה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן