רמת השרון תציין את חודש הגאוה בעיר בסדרה ארוכה של אירועים תחת הכותרת "קצת אהבה לא תזיק".

החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה מארחת את פסטיבל ג'אז על הים. בימי חמישי 19:30-21:00 חוף אכדיה על הדשא. 9.6.22 ישרא-דיקסי בנד. 16.6.22 עדן הולן ואילן ליבוביץ'. 23.6.22 ליאוניד בטשקה. 30.6.22 חמישיית אסף יוריה וז/וקה פרפיניאן

במרכז חודש הגאווה יתקיים ביום חמישי הקרוב (3 ביוני) המצעד הגדול ביותר שהתקיים אי פעם ברמת השרון. המצעד יסתיים בהופעת ענק של רן דנקר ומסיבה אל תוך הלילה בכיכר העירייה. כמו כן, יהיו השנה שורה של הרצאות לכל המשפחה, אירועי תרבות וספרות עם דגש להט"בי, פסטיבל סרטים תערוכות ועוד.

בין האירועים: "מפגש עם סופר" עם הסופר אילן שיינפלד, שעת סיפור מיוחדת לילדים, כיתת אומן עם נבו עמרני, כוכב רשת שפועל ברשת נגד הומופוביה וקבלה של נוער להט"בי, תערוכה במגוונים אלון ועוד.

אבי גרובר, ראש העירייה: "אני מזמין את הציבור כולו לאירועי הגאווה ולמצעד שיהיה הגדול והמרשים ביותר מאז החל מצעד גאוה ברמת השרון. אני רוצה שנזכור שהחודש הזה הוא גם חודש חינוכי ולכן חשוב לנו לקיים סוגים שונים של אירועים חינוכיים ולתת זרקור על התבגרות להט"בית על משפחות גאות ועל תפקיד הקהילה".

חבר המועצה דני לביא, מחזיק תיק התרבות והאמנות ומ"מ יו"ר הוועדה לסבלנות ושוויון: "זאת הייתה שנה של קורונה ומלחמה, זהו הזמן לאהבה. מצעד הגאווה בא בול בזמן. להתאחד בכל הצבעים. חוץ ממצעד והופעה החודש רצוף תכנים ומפגשים חשובים לכל הגילאים".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן