מספר הצפות נקודתיות התרחשו הלילה בהרצליה וברמת השרון בעיקר בדירות ובמרתפים, אך הסתיימו ללא נפגעים. אזור תחנת הרכבת בהרצליה הוצף שוב, אבל בבוקר התחנה נפתחה כרגיל

שרון יונתן

צילומים: באדיבות רכבת ישראל

האם הרצליה ורמת השרון יחוו שוב הצפות קשות כפי שקרה ביום חמישי ה- 26 בנובמבר לפני כשלושה שבועות? מוקדם עדיין לדעת, אם כי כבר בלילה כבר היו מספר הצפות נקודתיות שטופלו על ידי כוחות הכיבוי המקומיים.

בהרצליה הוצף שוב רחוב סעדיה גאון בשכונת נווה ישראל ולוחמי האש סייעו לאזרחים לצאת מהבתים. לא הרחק משם, ברחוב בר כוכבא, אדם נתקע עם רכבו בשלולית גדולה וחולץ בשלום.

ברמת השרון היו גם מספר אירועי הצפות, כאשר ברחוב ויצמן חניון תת קרקעי ושתי דירות הוצפו ולוחמי האש סייעו לדיירים לצאת מהדירות. ברחוב בן גוריון הוצפה דירה ללא לכודים בה, כאשר גובה המים הגיע לחצי מטר. ברחוב אוסישקין הוצף מרתף וגם במקרה זה ללא לכודים. מכיבוי אש הרצליה נמסר כי בכל האירועים לא היו נפגעים ולוחמי האש סייעו לאזרחים להתפנות.

בנוסף, אזור תחנת הרכבת בהרצליה הוצף שוב הלילה, אבל פעילות מהירה ויעילה של צוותי העירייה בשיתוף צוותי הרכבת גרמה לפתיחת התחנה (בתמונה). מרכבת ישראל נמסר כי כבישי הגישה לתחנה הוצפו בלילה, אבל משעת בוקר מוקדמת התחנה חזרה לתפקד כרגיל.

אזור תחנת הרכבת בהרצליה הוצף הלילה – בבוקר התחנה נפתחה כרגיל

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן