צבי נדב רוסלר, שכיהן כחבר מועצה ב- 12 וחצי השנים האחרונות, מסביר מדוע פינה את מקומו ומה קידם במהלך שנות כהונתו כחבר מועצה. מירב מאיר, יועצת אסטרטגית ומספר 6 ברשימה, מקווה להמשיך את דרכו בצורה הטובה ביותר

 

שרון יונתן

בתמונה: צבי נדב רוסלר ומירב מאיר

בואו להשפיע ולעשות שינוי! החממה - גינה טיפולית חברתית לתושבים עם צרכים מיוחדים ברמת השרון. בזכות תרומתכם תוכל הגינה לשרת יותר תושבים שצריכים אותה. לתרומה לחצו כאן >>

נמשכים חילופי המשמרות בסיעת מרצ במועצת העיר רעננה: חבר המועצה צבי נדב רוסלר הודיע על התפטרותו מהמועצה ואת מקומו תתפוס מירב מאיר, מספר 6 ברשימה, וזאת חודשיים בלבד לאחר שעמית צור, מספר 5 ברשימה, החליף את ד"ר עדית דיאמנט הוותיקה, שפרשה גם היא.

צבי נדב רוסלר (83) הוא אחד מחברי המועצה הוותיקים ברעננה ומכהן כחבר מועצה מזה 12 וחצי שנים, מאז הבחירות בסוף 2008.

הבוקר הוא הסביר ל "שרון און ליין" מדוע החליט לפרוש ממועצת העיר: "הגיע הזמן לפנות את הדרך לצעירים מהמפלגה. אני פורש בחצי קדנציה מכיוון שרציתי שתהיה למירב מאיר, שהיא בחורה לעניין, הזדמנות להכיר את עבודת המועצה ולהיות חברת מועצה תקופה משמעותית לפני הבחירות הבאות. חצי קדנציה זה זמן יפה מאוד. טוב לפרוש שיש לך את היכולות והאפשרויות ולא מתוך מחלה או דברים אחרים שהגיל מביא איתו".

צבי, צייר חובב, מסביר מהם הדברים שקידם במהלך שנותיו כחבר מועצה: "עסקתי בעיקר בשלושה תחומים עיקריים: אמני רעננה, גמלאים ובעלי חיים. אני מכהן כיו"ר מוזה – ארגון אמני רעננה שאת הקמתו יזמתי בעבר ביחד עם מספר אמנים וכיום הארגון מאגד מעל 80 אמנים מרעננה. בתחום האזרחים הוותיקים, הקמתי את מועצת האזרחים הוותיקים ואני מוביל פעילויות שונות לגמלאים כולל מתן תלושי הנחה ועוד. הייתי ממקימי עמותת חתולי רעננה שפעלה קרוב ל- 15 שנים, אבל לצערי הנהלת העמותה פירקה אותה".

כאמור, במקומו תיכנס למועצה מירב מאיר (48, אם לשניים) שעוסקת בייעוץ אסטרטגי, כאשר עד לאחרונה כיהנה כסמנכ"לית ולאחר מכן כמנכ"לית איגוד סיסטיק פיברוזיס.

גרים בשרון? תהיו היפר לוקאליים

מאיר אמרה לרגל כניסתה לפרק הבא בחייה: "אני מתכבדת להיכנס לנעליו הגדולות של צבי נדב רוסלר במועצה לאחר עשרות שנות עשייה למען רעננה. אני בטוחה שהעשייה הענפה שלו לא תפסיק ואני מקווה להמשיך את דרכו בצורה הטובה ביותר. אני אוהבת את העשייה הציבורית, מחוברת למגזר השלישי וחובבת טיולים וטבע. פעילות חברתית אינה זרה לי והתנדבתי בארגון למען ניצולי שואה והייתי חברת הנהלה בניצן השרון. ערכי השוויון והחופש הם נר לרגלי ועל פיהם אני מחנכת את ילדי, ועל כן סיעת מרצ רעננה היא החיבור הטבעי עבורי בגלל הערכים בהם היא דוגלת. סייעתי לסיעה גם במערכות בחירות קודמות והפעם החלטתי לקפוץ למים, בעידודה של רונית וינטראוב, יו"ר הסיעה".

לקבלת הכתבות של "שרון און ליין" רעננה לנייד שלכם – הצטרפו לקבוצת הוואצאפ

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן