עובדת עירייה בכירה נוספת עוזבת את תפקידה והפעם זאת עדי רייך הלוי שהודיעה אתמול על סיום עבודתה בעירייה לאחר כשנתיים

שרון יונתן

עזיבה נוספת של עובדת עירייה בכירה: שבוע לאחר שמהנדס העיר, פרץ אוסנברג, הודיע על פרישה לגמלאות, הודיעה אתמול עדי רייך הלוי, ראש מינהלת העסקים בעירייה, על סיום עבודתה וזאת לאחר שנתיים בתפקיד.

חזקים ביחד. לנדוור

עדי רייך הלוי, בעלת M.A בסטטיסטיקה ומתמטיקה מאוניברסיטת חיפה, דאגה לסיוע צמוד ומקצועי לעסקים לאורך כל תקופת הקורונה ולפניה.

לאחר שהודיעה על עזיבתה אמרה: "אני מלאה בתודה והערכה לראש העירייה על ההזדמנות והגיבוי המלא בקידום נושא העסקים בעיר. הנושא יקר לליבו ולאורך כל תקופתי בעירייה ראיתי את התחום מתפתח וגדל. כעת, אני חוזרת לעסוק בתחום האנליטי והמתמטי הקרוב לליבי".

מעיריית רעננה נמסר: "אנו מודים לרייך הלוי על תרומתה בכל תחומי העשייה בעיר, ועל שירות ציבורי מסור ומשמעותי בתפקידה בעירייה. אנו מאחלים לה הצלחה רבה עם צאתה לדרך חדשה. תחום העסקים, החדשנות והיזמות הוא תחום חשוב ומתפתח בעיר, ועם החזרה לשגרה לאחר תקופת הקורונה אנו נהיה עדים לתהליכים חשובים וגדולים עבור בעלי העסקים בעיר; שדרוג חזיתות עסקים, כניסה ליישום תכנית אב לשדרוג אחוזה שתכלול שדרוג מתחמי מסחר, שיקום מדרכות ועוד".

רייך הלוי מצטרפת לשורה ארוכה של בעלי תפקידים בכירים שעזבו את עבודתם בעיריית רעננה בשנים האחרונות וביניהם בין השאר מנכ"לית העירייה, מנהלת אגף החינוך, דוברת העירייה, ראש האגף לשירותים חברתיים, אדריכלית העיר, מנהלת אגף משאבי אנוש ועוד.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן