חשד למקרי אלימות בהרצליה: כתב אישום חמור הוגש נגד תושב הרצליה, בשנות ה- 40 לחייו, בגין תקיפת בת זוגו במספר הזדמנויות ובנוכחות בנה בן ה- 10.

חקירת המשטרה נפתחה לפני כשבועיים עם קבלת תלונתה של האישה נגד בן זוגה. מחקירת משטרת תחנת גלילות עולה כי החשוד תקף את בת זוגו ושפך עליה כוס מים ובהמשך, בנוכחות בנה, דחף אותה פעם אחר פעם ברחבי הדירה תוך כדי שהוא פונה לבנה ואומר לו: "זה מה שהולך לקרות. אתה רוצה לראות את זה? אני לא רוצה שתראה את זה".

בהמשך, החשוד המשיך להכות זמן ממושך את בת זוגו בכל חלקי גופה כשהוא מאיים עליה: "את לא מבינה שאני אהרוג אותך" וכל זאת על רקע חשדו כי היא בוגדת בו.

עוד העלתה חקירת המשטרה כי יממה קודם לכן, בעקבות אירוע אלים נוסף שבעקבותיו שוטרים הגיעו לדירת החשוד והאישה, החשוד איים על בנה כשהוא אומר לו: "אם עוד פעם תגיע משטרה, אני ארצח את אמא שלך ולא תהיה לך אמא".

בתוך כך, חוקרי תחנת גלילות הצליחו לקשור את החשוד, לאירועי אלימות נוספים, נגד האישה ובנה הקטין ומעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט השלום בת"א.

השבוע הגישה יחידת התביעות של המשטרה נגד החשוד כתב אישום חמור המכיל 6 אישומים בעבירות אלימות. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן