בשורה משמחת לילדים והוריהם: החל מהשבת הקרובה (5 ביוני) יחזור לפארק הרצליה פרוייקט "שעות הסיפור", ממנו נהנו בעבר מאות הורים וילדים.

מדובר בארבע הצגות ילדים שיתקיימו בארבע השבתות של חודש יוני בשעה 10:30 באמפי הקטן הסמוך לבית הקפה "פארקר", בחלקו הצפוני של הפארק. כל ההצגות יוצגו על ידי תיאטרון "עתיד בהיר" ו"חוצפה קטנה" ומותאמות לגילאי 3-7 וכמובן שהכניסה אליהן חופשית וללא תשלום. בסמוך למקום יש חניה בשפע ובחינם ומדובר בהחלט בחוויה מיוחדת בכל שבת לכל המשפחה. הספתח בשבת הקרובה יהיה בהצגה הנקראת אפרוח רב מוחי ומוצגת על ידי תיאטרון "עתיד בהיר".

חבר המועצה ירון עולמי, יו"ר מנהלת פארק הרצליה: "אנו שמחים ונרגשים לחזור לשגרה הברוכה והאהובה. לאחר שנבצר מאיתנו בשנה שעברה להמשיך את מסורת השבתות המשפחתיות, השנה הצלחנו, רגע לפני הקיץ החם, למלא את יוני בהצגות משגעות, להורים ולילדים. אנו מקווים לפגוש אתכם בהרכב מלא באמפי המוצל והקסום שלנו, בחלק הצפוני של הפארק ליד ה'פארקר', לחוויה משפחתית, כמיטב המסורת. חשוב להדגיש שהכניסה חופשית, יש חניה חינם ובשפע, והשעה אידיאלית. כאן המקום להודות להנהלת העיר והפארק שהופכות את הכל לאפשרי, עם רוח גבית, סיוע ותמיכה נהדרת. תבלו".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן