תושבים בהרצליה לא מבינים מדוע לוקח לעירייה כל כך הרבה זמן לשדרג מחדש את האגם בפארק הרצליה. העירייה: "בכוונת העירייה להקים במקום אגם נוי בהשקעה של כמיליון שקלים. עבודות הפיתוח יחלו בזמן הקרוב"

שרון יונתן

פארק הרצליה הוא ללא ספק מהמקומות היפים בהרצליה. האגם שבפארק היה אחד האתרים המרשימים בתחומו, אבל מזה כמעט כשנה שאגם זה, בחלקו הדרום מערבי של הפארק, עומד ריק ויבש ממים.

מראהו הנוכחי של האגם (בתמונה ובסרטון) צורם מאוד לתושבים רבים שהיו רגילים לראותו מלא במים ודגים, במיוחד האנשים הצועדים והרצים במסלול המשובח העובר בסמוך לאגם.

בחודשים האחרונים קיבלנו מספר פניות מתושבים שאינם מבינים מדוע האגם עדיין ריק ממים כבר תקופה ארוכה. אחד מהם אמר השבוע ל"שרון און ליין": "לא מובן איך עירייה עשירה כמו עיריית הרצליה לא מצליחה להקים מחדש את האגם בפארק בפרק זמן של כשנה. זה לא ברור ובטח לא מוסיף כבוד לעירייה שהאגם עומד ריק ויבש כבר כמעט שנה".

האגם בפארק השבוע. מתי יתמלא מחדש?

בעירייה מסבירים כי האגם בפארק שימש כמאגר מים של השקיית הפארק וכי בקיץ הקודם התגלו בו בעיות איטום והיה צורך בתיקון המערכת. לכן האגם יובש ואוכלוסיית הדגים הועברה לבריכת מים חלופית. בכוונת העירייה להקים במקום אגם נוי חדש.

על השאלה שהפנינו בקשר לעלות העבודות ולוח הזמנים המיועד, השיבה העירייה כי מדובר בהשקעה של כמיליון שקלים ועבודות הפיתוח יחלו בזמן הקרוב, אך לא נקבו במועד לתחילת העבודות. לתושבי העיר נותר רק לקוות שכבר בקיץ הקרוב יזכו לראות אגם חדש ומרהיב, לפחות כמו זה שהיה.

ריקון האגם בקיץ שעבר. צילום: מינהלת הפארק

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן