כבוד לשני חברי מועצה בקואליציה של מועצת העיר הרצליה: ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, הודיע אמש (ראשון) בטקס העובד המצטיין לשנת 2021 שהתקיים בבית קינן כי חברי המועצה ירון עולמי ומשה ועקנין יכהנו מעתה כמשנה לראש העירייה.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

מדובר בתפקיד שהוא התנדבותי ללא קבלת שכר ומהווה מעין הוקרת תודה והבעת אמון בחברי מועצה הקרובים לראש העירייה ולמעשה הקבלה לתפקיד סגן ראש עירייה ללא שכר, כפי שקיים ברשויות רבות. עד כה כיהן רק חבר המועצה יוסי קוממי כמשנה לראש העירייה.

ירון עולמי אמר לאחר מינויו: "אני מבקש להודות מקרב לב לרה"ע משה פדלון על הבעת האמון בי, אשר הובילה אותו למנות אותי הערב למשנה לרה"ע, ועל הפעילות רבת השנים והדרך המשותפת שעברנו ביחד. אני חבר מועצה בהרצליה כבר כעשרים שנה, זו הקדנציה החמישית שלי, וכולי תקוה שכנציג ציבור אני פועל למען תושבי העיר, מקשיב ועוזר וממלא שליחותי נאמנה. אני מבטיח להמשיך לתרום ממרצי ומזמני ולשרת את קהילת תושבי הרצליה, לטפל בכל פניה ופניה מכל הלב, ולעשות רק טוב, בעזרת ה'".

משה ועקנין אמר: "ברצוני להודות מקרב לב לראש העירייה משה פדלון על ההכרזה הערב למנות אותי כמשנה לראש העיר הרצליה בטקס העובד המצטיין לשנת 2021 במעמד כלל עובדי העירייה. זהו כבוד גאווה והערכה עצומה לפעילות הרבה בתפקידי כחבר מועצה המסייע לכלל תושבי העיר באהבה רבה במסירות ובנאמנות בשיתוף פעולה מלא עם הנהלת העיר למען תושבי העיר. תמיד למען הפרט בשביל הכלל. אני מודה על הזכות לבורא עולם לשרת בנאמנות את כלל הציבור בעיר".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן