המדור "הפינה לשיפוטכם" נותן היום נקודת מבט לסוגיה המפריעה להמון נהגים הנוסעים ברחובותיה של הרצליה ובעיקר לקהילת רוכבי האופנועים, האופניים החשמליים והקורקינטים החשמליים.

נהגים רבים מכירים לא מעט כבישים ברחובות הרצליה שנהיגה בהם לא הכי נעימה וידידותית, בלשון המעטה. הסיבה, מהמורות ובורות קטנים שנוצרו כתוצאה מתיקונים בעקבות עבודות תשתית של מים, ביוב חשמל וכדומה לאורך השנים ואי סלילתם מחדש של רחובות אלו לאחר סיום העבודות.

אבי שוויצר, רוכב אופנוע וותיק מהרצליה, אמר ל"שרון און ליין": "כל מי שרוכב על אופנוע יודע על מה מדובר. זה קורה בהמון רחובות בעיר, גם בראשיים שביניהם. הנהיגה בהם, עבור רוכבי האופנועים בעיקר, היא סיוט אחד גדול. יש לא מעט מהמורות ובורות, דבר שמהווה סכנת נפשות של ממש עבורנו נהגי האופנועים. מעבר לסכנה עצמה, הדבר פוגע מאוד בבולמי הזעזועים של האופנועים".

שוויצר מתקשה להבין כיצד הגיעה הרצליה למצב הזה: "ידוע שעיריית הרצליה היא מהעשירות בארץ ולכן לא מובן מדוע ישנם רחובות שבהם מסתיימת עבודת תשתית ולא מתבצעת סלילת כביש מחדש. הגיע הזמן שהעירייה תתייחס לכך ביותר כובד ראש למען בטיחות תושביה".

עיריית הרצליה בחרה לא להגיב לכתבה.

יש לכם מה לומר בתחומי חזות העיר, איכות הסביבה או תחבורה? אנחנו מחכים לפניות שלכם במייל: sharon@sharonline.co.il

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן