לאחר שהקימה כבר חמש משמרות שכונה ברחבי העיר, הודיעה היום עיריית הרצליה על הקמת משמר שכונה שישי – בנווה ישראל ובנווה אמירים

שרון יונתן

משמרות השכונה בהרצליה מתרחבים ועכשיו גם שכונות נווה ישראל ונווה אמירים מצטרפות ליוזמה ומקימות גם הן משמר שכונה. זה כבר משמר השכונה השישי בהרצליה, אחרי מערב העיר, נווה עמל, הרצליה ב', הרצליה צפון ושכונת יבור. בעירייה הסבירו היום כי בנווה ישראל ובנווה אמירים עלו בקשות מצד תושבים ואף החלו פגישות עם אגף ביטחון, פיקוח וסדר ציבורי, אבל אז הגיעה הקורונה והכל הוקפא. עכשיו זה מתעורר שוב והחל תהליך רשמי לגיוס מתנדבים.

המתנדבים עוברים הכשרה לפני שהם יוצאים לסיורים, וכן מקבלים רכב עירוני עם אור מהבהב, אפוד לזיהוי ומכשיר קשר המחובר למוקד השליטה העירוני. השבוע נערך מפגש זום עם תושבים ובו הם קיבלו הסבר על מהות המשמר, המשימות שעומדות בפניו וכן מידע על ההדרכה שיעברו. המעוניינים יכולים למלא את פרטיהם בטופס ייעודי אשר נמצא בעמוד הפייסבוק של מתנ"ס נווה ישראל ואמירים, ומאוחר יותר יוצרים איתם קשר להמשך ההצטרפות.

ראש העירייה, משה פדלון, אמר: "עיריית הרצליה משקיעה משאבים רבים בשמירה על ביטחון התושבים. במקביל, גם ההתארגנות בשטח מצד התושבים בקהילה חשובה לחיזוק הביטחון האישי". מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, אמר: "העירייה מסייעת למתנדבים בשטח, כאשר הכוחות המקצועיים של השיטור העירוני ושל אגף ביטחון, הפיקוח וסדר ציבורי מעניקים רוח גבית ותמיכה למשמרות השכונה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן