שנתיים לפני הבחירות המוניציפליות והסיעה הגדולה במועצת העיר מבצעת שינוי בהרכב חבריה, כאשר גרי גוזלן ותמי גרוסמן התפטרו מחברותם במועצה ובמקומם נכנסו פזית בכר ודורון דבי שיחברו לוותיקים מאיה כץ, יו"ר הסיעה, ויונתן יעקובוביץ'.

לרשת פרח לחינוך מיוחד דרושות סייעות. לחצ.י. לפרטים

בכר ודבי הושבעו כחברי מועצה חדשים בישיבת מועצת העיר שהתקיימה אמש (שלישי) וזה הזמן לערוך עימם היכרות ראשונית:

פזית בכר היא תושבת הרצליה ב', נשואה לתא"ל במיל אבי בכר ואם לשלושה ילדים. היא עבדה מעל שני עשורים במשרד הביטחון ומוכרת בזכות פעילותה הרבה בתחומי החינוך והקהילה בעיר בכלל ובשכונת הרצליה ב׳ ומערב העיר בפרט.

במשך שנים רבות הייתה פזית חברה בוועד ההורים העירוני במגוון רחב של תפקידים וכמו כן כיהנה כיו״ר הנהגת ההורים בחטיבת הביניים "יד גיורא”. פעילותה מוכרת היטב גם במסגרת תפקידה כראשת שבט הצופים "שחף” במערב העיר.

בעשור האחרון עוסקת בכר באופן נמרץ ויומיומי בעשייה התנדבותית למען הקהילה, נוער בסיכון וחיילים בודדים, במסגרתה יוזמת ומארגנת פעילויות חברתיות לקהילות מוחלשות בעיר. בשנת 2017 הוכתרה כ"אשת השנה" ע"י עמותת "ליונס" הרצליה.

דורון דבי מתגורר ב- 25 השנים האחרונות בשכונת הרצליה הצעירה, נשוי ואב לשלושה ילדים. דבי הוא בעל תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול ותואר שני במנהל עסקים. בעל ניסיון רב בניהול חברות בתחומי השיווק, בריאות וטכנולוגיות רפואיות. בתפקידו השכיר האחרון הקים וניהל את חברת בוסטון סיינטיפיק ישראל וכיום בעלים ומנכ"ל של סיגמא הלת קייר ועוד חברות. מכהן גם כדירקטור בחברת דנאל (ציבורית) ובחברת דואר ישראל.

cocktails 2022. פסטיבל הקוקטיילים. 17-18 באוגוסט. מרינה הרצליה 18:00-23:00

דבי פעיל בתחומי החברה והקהילה בהרצליה ובעבר היה מעורב בהנהגות ההורים בבתי הספר לב טוב וחטיבת זאב בעיר. במסגרת התנדבות הקהילתית שלו, יזם והקים את קבוצת התיאטרון למבוגרים בהרצליה הצעירה ואת פרויקט מסיבת הפורים הגדולה בקהילה במשך 7 שנים רצופות. בזמנו הפנוי הוא שוטר מתנדב במשטרת גלילות ומתאמן בקביעות בקבוצת ספורט בהרצליה וברכיבת אופניים.

גוזלן וגרוסמן: נמשיך לתרום לסיעה ולעיר

גרי גוזלן מסיים את תפקידו כחבר מועצת העיר אחרי שמונה שנים. ל"שרון און ליין" הסביר מדוע החליט להתפטר מהמועצה: "לאחר שמונה שנים מרתקות של פעילות ציבורית למען החברה והקהילה בהרצליה, החלטתי שהגיע זמני להמשיך הלאה לאתגרים חדשים. אני נמצא כעת במספר יוזמות עסקיות משמעותיות והזמן שלי להשקיע בפעילות המועצה הצטמצם והרגשתי שהצעד הנכון הוא לאפשר לעוד חברים לקחת חלק משמעותי בעשייה הציבורית. בסיעתנו ישנם הרבה אנשים טובים וראויים ואני בטוח שיעשו את עבודתם בהצלחה".

במסגרת תפקידו כחבר מועצה כיהן גוזלן כיו״ר מנהלת אזור התעשייה, כדירקטור בחברה לפיתוח הרצליה, בחברה לתרבות ואומנות ועוד. לדבריו, אחד הפרויקטים המשמעותיים שיזם היה גיבוש התוכנית האסטרטגית של אזור התעשייה בשיתוף עם אגף ההנדסה בעירייה, במסגרתה תוכננה תוספת של  כ-2,000,000 מ"ר לשטח הבנוי הקיים ותוספת של אלפי מקומות חנייה תוך שמירה על האופי התעסוקתי של המקום באמצעות עירוב שימושים של תעסוקה, מסחר, מגורים ותיירות. תוכנית זו הייתה בין היוזמות החלוצות בישראל לפיתוח תמהיל עירוב שימושים. התוכנית שהחלה כבר בקדנציה הקודמת אושרה לאחרונה על ידי הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה.

גוזלן: "במסגרת תפקידי דאגתי לבעלי העסקים הקטנים, יצרתי פעילות תרבותיות רבות במרחב הציבורי של אזור התעשייה, יזמתי וקידמתי את המכרז להשכרת אופניים ברחבי העיר בשיתוף החברה הכלכלית, את פסטיבל אוקטוברפסט בהרצליה וסיוע במתן פתרונות לבעלי העסקים הקטנים בעיר. אני לא עוזב ולא נפרד, אמשיך להיות חלק משמעותי מסיעת קהילה צעירים וסביבה נטו, אבל לא בתפקידי כחבר מועצה. אני שותף לדרכה של הסיעה עוד מגיל 23 כשהכרתי את מאיה כץ בפעם הראשונה לפני 15 שנים, אז החלטנו לצאת לדרך המשותפת ואמשיך להיות שותף גם בשנים הבאות".

תמי גרוסמן וגרי גוזלן

תמי גרוסמן וגרי גוזלן. עזבו את המועצה. צילום גרי: אמיר יעקובי

תמי גרוסמן, שסיימה כהונה בת 3 שנים במועצת העיר, סיכמה את פעילותה: "בשנים האחרונות פעלתי במרץ בהתנגדויות לתוכנית המתאר שעתידה להכפיל את כמות התושבים בעיר, במאבק על שדה התעופה יחד עם תושבי גן רש"ל ונחלת עדה, בקידום גינות כלבים נוספות בעיר ותיקון חוק העזר העירוני לכניסת כלבים לחופי הים. בנוסף, קידמתי נושאים חינוכיים וקהילתיים בקהילת הנדיב לקחתי ואמשיך לחלק בפעילות המתנסים העירונית בכל שכונות העיר, הייתי חלק מוועדת חינוך וקידום מעמד הילד והיד עוד נטויה. אני ממשיכה להיות חלק מפעילות הסיעה, והפעילות העירונית בתוך וועדות העירונית ואמשיך להיות אוזן קשבת לבעיות וצרכי התושבים. כל פעילותי ופעילות חבריי היא בהתנדבות וכעת אנחנו מבצעים חילופים בתוך הסיעה כדי לאפשר לחברים נוספים וראויים לקחת חלק בחברות במועצה ולכן אני בעצם ממשיכה את תפקידי כנציגת ציבור בוועדות במסגרת העירונית".

מאיה כץ, יו״ר סיעת "קהילה, צעירים וסביבה נטו״ אמרה: ״גרי ותמי מסיימים את תפקידם הרשמי כחברי מועצה אבל לא מסיימים את פעילותם בסיעה, שניהם יקחו חלק משמעותי בוועדות העירונית וימשיכו את פעילותם לטובת תושבות ותושבי העיר. אני גאה בהירתמות שלהם ובכך שעסקו שעות רבות בהתנדבות מלאה במגוון רחב של נושאים והצליחו להוביל שינויים בתחומים בהם היו מעורבים. השינויים בהרכב הסיעה מאפשרים לחברי סיעה נוספים לקחת חלק בפעילות מועצת העיר ובמעורבות הציבורית במסגרת הזו. אני בטוחה כי פזית ודורון שעסקו גם הם לאורך השנים בפעילות ציבורית ענפה, ימשיכו אותה כחברי מועצת העיר".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן