שירות ההסעות החינמיות לתל אביב ולגוש דן יחזור לפעילות ביום שישי הקרוב תוך כדי ניצול 75% ממקומות הישיבה

שרון יונתן

צילום: באדיבות עיריית קרית אונו

בשורה טובה לתושבי רמת השרון: החל מסוף השבוע הקרוב (12 ליוני), מיזם נעים בסופ"ש חוזר לפעול בערים גבעתיים, יהוד מונוסון, קריית אונו, רמת השרון, שוהם ותל אביב-יפו. פעילותו של המערך הופסקה באמצע חודש מרץ בשל משבר הקורונה. כעת, עם אישור ההקלות להפעלת תחבורה ציבורית, ולאור הצלחתו הרבה של המערך, הוא חוזר לפעול. כדי לשמור על בריאות הנוסעים, שירות נעים בסופ"ש יופעל תוך ניצול מקסימלי של 75% ממקומות הישיבה, ועליית הנוסעים תותנה בעטיית מסכה.


כמו כן, יעמדו בכוננות כלי רכב נגישים עם מעלון עבור אנשים עם מוגבלות, בהם ניתן ליסוע בתיאום מול המוקד הטלפוני. הקווים שיחזרו לפעול הם קווים 711-705 ביום שישי בשעות 18:00 – 02:00, ביום שבת בשעות 09:00 – 18:00, למעט קו 711 לשוהם / יהוד-מונוסון, שפועל בתדירות נמוכה יותר. ניתן להתעדכן בשעות יציאה מדויקות וזמני הגעה בזמן אמת לכל הקווים באפליקציות התחבורה הציבורית התומכות. פרטים נוספים ועדכונים באתר הייעודי שהוקם. 


אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון, אמר היום: "זהו עוד שלב בחזרה לשגרה וזה מרגש בפני עצמו. אני מקווה שהצעירים שלנו יגלו אחריות וישמרו על כללי הקורונה. מעבר לזה אנחנו מקווים שנוכל לחזור ולהפיק אירועי חוצות כדי שבקיץ הזה הקו מתל אביב-יפו לרמת השרון יהיה לא פחות עמוס מהדרך ההפוכה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן