מחיר של כ-80 שקלים עבור שלוש מסיכות הרגיז מאוד את ראש עיריית הרצליה, שתקף הערב באופן חריג בפוסט בפייסבוק רשת מרכולים שלדבריו עושקת את לקוחותיה. פדלון קרא לרשת להוזיל את מחיר המסכות באופן מיידי

שרון יונתן

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, יצא הערב (רביעי, מוצאי חג) במתקפה יוצאת דופן בחומרתה נגד רשת מרכולים שמפעילה מרכול בהרצליה לאחר שלטענתו היא גובה מחיר מופרז ביותר עבור רכישת מסכות.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

בפוסט שהעלה לפייסבוק בשעות הערב כתב פדלון: "זה בסדר למכור, לא צריך לעשוק. היום קיבלתי פנייה מתושב העיר שהגיע לסניף של רשת מרכולים שעובדת מסביב לשעון בעיר ונתקל בתופעה לא הוגנת. בכניסה לסניף מוצב שומר שבודק ללקוחות חום ומוודא שכולם לובשים מסכות, עד כאן הכל פועל כמו שצריך. ומה לא הוגן? מי שלא לובש מסיכה נדרש לרכוש מסיכה. אין אפשרות לקנות מסיכה אחת פשוטה, אלא רק באריזות של שלוש מסיכות מדגם 95 בעלות של 79.90. זה לא הוגן, לא מוצדק ובטח לא פייר".

פדלון ממשיך לתקוף את הרשת: "זה עושק לקוחות. רק מזכיר שקרטון חלב עולה 5.94 שקלים ליחידה. במילים אחרות, שלוש מסיכות עולות יותר מ-13 קרטוני חלב. לא אפרסם את שם הרשת, אבל מכאן אני קורא לבעלי הרשת להתעשת. אפשר למכור, לא צריך לעשוק, אפשר למכור בשקלים בודדים מסיכות פשוטות ולא יוקרתיות, לא באריזות של שלוש ולא במחירים כפולים מאלו שאפשר למצוא באינטרנט. אני לא אכנס לרשת הזאת עד שהעושק הזה ייפסק".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן