ראש עיריית הרצליה פנה לראש הממשלה בנימין נתניהו והציע להקים קבינט מקצועי שיפעל בכפוף לקווי המדיניות של הממשלה ויורכב מאנשים מובילים במספר תחומים

שרון יונתן

לאחר שפנה לראש הממשלה בבקשה שלא לסגור את חופי הרחצה בסופי השבוע, ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, מבקש כעת להקים קבינט קורונה אזרחי. במכתב ששיגר אתמול לנתניהו כתב פדלון כי גל התחלואה והמשבר הכלכלי שבעקבותיו גורם נזק עמוק במישורים השונים ודורש התכנסות ציבורית ושילוב זרועות של ממש, על מנת לסייע לראש הממשלה להתמודד עם המשמעויות השונות העומדות לפתחנו.

יש לכם רגישות? תתחברו לאתר הרווחה והחברה של ישראל!

פדלון, המשמש גם כמ"מ יו"ר מרכז השלטון המקומי וכיו"ר ועדת הבריאות של מרכז השלטון המקומי, הציע במכתבו למנות קבינט קורונה אזרחי שיפעל בכפוף לקווי המדיניות של הממשלה ויסייע לפרוייקטור הנבחר ולראש הממשלה לצלוח את המשבר בצורה אופטימלית. פדלון הציע כי תפקיד הצוות יהיה ללמוד את הנתונים הבריאותיים, הכלכליים, המגמות ורחשי לב הציבור ולפצח סוגיות שונות שיובאו לפתחו על ידי הממשלה והעומד בראשה.

על פי הצעתו, הקבינט יורכב ממספר בעלי תפקידים והתמחויות כדי להציב סט של המלצות יישומיות לדרג הנבחר: פרוייקטור מטעם ממשלת ישראל שישמש כיו"ר הקבינט, נציגים בכירים ממשרדי האוצר, החינוך, הרווחה, הבריאות, הפנים והכלכלה, מנכ"ל הביטוח הלאומי, מפקד פיקוד העורף, יו"ר מרכז השלטון המקומי, יו"ר התאחדות התעשיינים, יו"ר התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית, ראש מינהל חינוך ברשות מקומית, רופא אפידמיולוג בכיר, מנהלת מחלקת קורונה בבית חולים ציבורי, יועץ ארגוני בכיר, ראש מינהל חינוך ברשות מקומית, ראש מינהל לשירותים חברתיים ברשות המקומית, נציג אקדמיה, מנכ"ל רשות מקומית. 
 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן