תושבי האזור התריעו והיום זה קרה לראשונה: בשעות הבוקר התרחשה תאונת דרכים בין שלוש מכוניות בצומת הרחובות יגאל אלון – החרושת – אלכסנדרוני בשכונת מורשה. תושבים המתגוררים בסמיכות דורשים הצבת רמזור בצומת

 

נס גדול אירע הבוקר לנוסעי שלוש המכוניות שהיו מעורבות בתאונת הדרכים שהתרחשה בצומת הרחובות יגאל אלון – החרושת – אלכסנדרוני בשכונת מורשה (בתמונה), כאשר במזל גדול האירוע הסתיים ללא פצועים משמעותית ורק נוסעת אחת פונתה לאחר שחשה כאבים בראשה.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

תושבת שהגיעה למקום זמן קצר לאחר התאונה סיפרה ל"שרון און ליין": "ממה ששמעתי, רכב הב.מ.וו השחור רצה לפנות שמאלה מרחוב יגאל אלון לאלכסנדרוני ואז רכב שהגיע מכיוון החרושת פגע בו והעיף אותו על רכב אחר בצבע לבן. תוך כדי הפגיעה הגיע רכב הב.מ.וו לתוך החורשה תוך שהוא חולף על פני הגדר ונתקע בעץ. ברכב היו אמא ובנה ובמזל גדול לא קרה להם כלום. האישה שחשה לא בטוב הייתה ברכב הלבן והרכב השלישי שפגע בכלל נעלם מהמקום".

כזכור, לפני כשלושה שבועות פרסמנו ב"שרון און ליין" כי תושבים המתגוררים באזור קובלים על מפגעי בטיחות במקום בעקבות פתיחתו החלקית לתנועה של רחוב החרושת וטענו כי תאונה זה רק עניין של זמן. הבוקר זה אכן קרה ורק במזל גדול זה הסתיים כך ולא אחרת.

מיקי מחבובי, המתגורר בקרבת מקום, אמר הבוקר ל"שרון און ליין": "מדובר בצומת מסוכן ביותר וכשאמרנו שהכתובת על הקיר התכוונו בדיוק למקרה כזה כמו התאונה הבוקר. יש רק מזל שלא חצו את מעבר החצייה תלמידי בית הספר דבורה עומר. אחת הבעיות הגדולות בצומת היא העובדה שתמרור האט ותן זכות קדימה ומעבר החצייה מיגאל אלון שמאלה לאלכסדרוני וימינה לחרושת הוא רחוק יחסית מהצומת עצמו ולכן נהגים בכלל לא עוצרים. בנוסף, נהגים רבים לא עוצרים בעצור שיש ביציאה מהחרושת. הפתרון לדעתי הוא הצבת רמזור והעלתי את הנושא בפני מהנדסת העיר בישיבת מועצת העיר".

תאונת הדרכים בשכונת מורשה ברמת השרון. צילום: דני אדמסקי

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן