האם ראש עיריית רעננה, חיים ברוידא, קרוב לאבד את הרוב במועצת העיר? לראשונה בקדנציה הנוכחית, 10 מתוך 19 חברי המועצה פנו לברוידא בדרישה לקיים בדחיפות ישיבת מועצה שלא מן המניין שבה תדון מועצת העיר במגוון רחב של נושאים שעל סדר יומה של רעננה.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

חברי המועצה החתומים על המכתב לברוידא הם שמונת חברי האופוזיציה: רונית וינטראוב (יו"ר האופוזיציה), איילת ארז-סגן, עו"ד ארז ברט, דבי סלוצקי, מירב מאיר, מיכאל רייזמן, עמית צור, ניר קריסטל, ועימם שני חברי הקואליציה: עו"ד אלי אלוש ורחמים שלום, המשנה לראש העיר.

בפתח מכתבם כותבים חברי המועצה: "אנו מודאגים מאוד מהעובדה שרעננה מדרדרת בצורה חמורה ביותר במגוון רחב של תחומים הקשורים לעיר ולתושבים. גלוי וידוע כי מאז שהחלה הקדנציה שלך, בחרו מנהלים רבים מאוד בכל שדרת הארגון לעזוב את תפקידם וזאת כפי שטענו באוזנינו לאור התייחסות שלא מכבדת את מקצועיותם וכן קבלו על דרך קבלת ההחלטות ועל יחס פוגעני".

עוד טוענים חברי המועצה כי החלטות בנושאים עירונים מתקבלות בחוסר מקצועיות הזועק לכל עבר שלא תוך שיתוף כל הגורמים הרלוונטיים. עובדי עירייה רבים הביעו בפנינו את חוסר שביעות רצונם מדרך ניהול של העירייה ומן היחס למנהלים ולעובדים כאחד".

חברי המועצה הוסיפו כי: "משרדי ממשלה מסוימים וגופים מטעמם מצויים בקונפליקטים קשים עם עיריית רעננה והתרבות הפוליטית הנוכחית מדרדרת את המערכת הפוליטית המקומית לשפל שלא זכור לנו כמותו בעיריית רעננה בחומרתו. הדבר לא מוסיף כבוד, לא למועצת העיר, לא להנהלת העירייה, לא לעובדי העירייה ולא לתושביה היקרים של רעננה".

עוד טוענים חברי המועצה כי שקיפות הוא מושג שמיושם בעיריית רעננה מן הפה אל החוץ: "נחשפנו למגוון החלטות ונושאים שכלל לא הובאו לידיעתם של חברי המועצה ולא לידיעתם של סגני ראש העירייה וכמובן שאלה הגיעו לידיעתנו ולידיעת הציבור במקרים מסוימים דרך התקשורת".

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

חברי המועצה מוסיפים: "איננו יכולים לעמוד עוד מנגד והגיעה העת לעשות מעשה. אשר על כן, אנו מתכוונים לעשות כל שביכולתנו כדי להחזיר את רעננה למקום לו היא ראויה כעיר מתקדמת ואיכותית".

חברי המועצה ציינו בפנייתם כי הם דורשים לדון במספר נושאים: מינוי סגנים לראש העירייה, אישור מועצת העיר לעדכון הרכב הוועדות העירוניות, ביטול החלטות מועצת העיר בדבר האצלת סמכויות ותפקידים למספר חברי מועצה וביטול תביעת לשון הרע שהגישה העירייה נגד תושב העיר אבי גבע.

מעיריית רעננה נמסר בתגובה: "ניסיון האופוזיציה לייצר כותרות מובן, אך גם הפעם מדובר על סערה בכוס מים והליך טכני בלבד. ראש העירייה, חברי המועצה ועובדי העירייה ימשיכו לפעול למען התושבים בכל מישור שנדרש על מנת להמשיך ולקדם את רעננה כאחת הערים הגבוהות במדרג שביעות רצון התושבים. כי בשבילם אנחנו פה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן