מספר ימים לפני תום המועד המותר על פי החוק, תדון הערב מועצת העיר של רמת השרון בתקציב השנתי לשנת 2020. על פי ההנחיות החדשות, תיאסר כניסת קהל והישיבה תתנהל באופן מיוחד. רוצים לדעת איך? כנסו לכתבה

שרון יונתן

בשעה טובה ומוצלחת תתכנס הערב (חמישי, 18:00) ישיבת מועצת העיר של רמת השרון כדי לדון באישור התקציב השנתי ותקציב הפיתוח לשנת 2020. האמת, להתכנס זאת מילה קצת יומרנית בימים אלו וכמובן שהישיבה תיערך באופן מיוחד ולפי ההנחיות האחרונות.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

כזכור, לפני יומיים פרסמנו באתר "שרון אונליין" את הביקורת שהעביר חבר המועצה ויו"ר האופוזיציה, רוני בלקין, על כך התקציב עדיין לא אושר. על פי החוק, העירייה צריכה לאשר את התקציב עד סוף חודש מרץ.

על פי הצעת התקציב שעברה בועדת הכספים, יעמוד התקציב השנתי על 460 מיליון שקלים ואילו תקציב הפיתוח (הבלתי רגיל) על 288 מיליון שקלים. מאחר שלראש העירייה, אבי גרובר, יש רוב מכריע במועצה (14 מתוך 17 חברים) התקציב צפוי לעבור ללא בעיות מיוחדות.

שימו לב איך תתבצע ישיבת המועצה, שתועבר בלייב בפייסבוק, לפי ההסבר שהעביר לי דובר העירייה:

הכניסה לקהל כמובן תהיה אסורה ומי שצפויים לשבת באופן קבוע בחדר הישיבות יהיו ראש העירייה וגזבר העירייה ויחד איתם ישבו 7 חברי מועצה. כיסא אחד יישאר ריק למי מחברי המועצה שלא נמצא בחדר ומעוניין להיכנס ולהעיר על דבר שנאמר במהלך הישיבה.

עו"ד מיכה בלום, היועץ המשפטי של העירייה, יעמוד בכניסה לחדר הישיבות ויוודא קיום הישיבה בהתאם לחוק ובהתאם לנוהלי משרד הבריאות.

 שאר חברי המועצה ישבו בלשכות השונות בבנין העירייה ויוכלו באמצעות אמצעים טכנולוגיים לשמוע בצורה מיטבית את הנעשה בחדר הישיבות. בעלי התפקיד האחרים בעירייה יהיו מחוברים באמצעות תוכנה וכך יוכלו לענות לשאלות ולהערות חברי המועצה.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן