מלגות לסטודנטים מרמת השרון: מועדון רוטרי רמת השרון ועיריית רמת השרון מזמינים סטודנטים מרקע סוציו-אקונומי נמוך לקבל מלגות לסיוע בלימודי התואר. הסטודנטים נדרשים לתרום תמורת המלגה 50 שעות עבודה בקהילה.

קיץ מוגזם בהרצליה יולי אוגוסט 2022. לחץ לכל האירועים בעיר

במהלך השנים האחרונות, סטודנטים התנדבו והפעילו במסגרת הפרויקט את מעון התחושון בקרית הצעירים לטובת ילדים עם מוגבלויות, במהלך תקופת הקורונה הפעילו קורסים לקשישים לשימוש בטכנולוגיה, הפעילו את קייטנת האלופים שמסייעת לילדים עם מוגבלויות בתום המסגרות ליהנות מחוויות חופש גדול, ככלל הילדים בישראל ועוד.

הפרויקט, הנחשב אחד היפים והחברתיים ברמת השרון, פועל כבר כ- 25 שנים, ונתרמות במסגרתו בכל שנה מלגות בעלות של כ- 150 אלף שקלים, כאשר עד נתרמו במסגרת הפרויקט כולו מלגות בעלות של מעל ל- 3 מיליון שקלים. בזכות הפרויקט, זכתה קהילת רמת השרון באלפי שעות התנדבות למען הקהילה.

אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון: "אני רוצה להודות לרוטרי שיוצרים כאן תרבות נפלאה של נתינה שמועברת מהדור הוותיק לדור הצעיר. הפרויקט הזה של המלגות הפך בשנים האחרונות למסורת רמת שרונית שכולם מרוויחים ממנה – המבוגרים שנהנים מהנתינה, הצעירים שיכולים לקבל סיוע במימון הלימודים והקהילה שמרוויחה משעות ההתנדבות. אני מזמין צעירים להגיש בקשה למלגות ולהיות חלק מהפרויקט".

עמוס סלע, יו"ר עמותת קרן מועדון רוטרי רמה"ש: "מועדון רוטרי רמה"ש, החוגג השנה 50 שנים להיווסדו, בשיתוף פעולה הדוק עם עיריית רמה"ש, מחלק מלגות לסטודנטים במוסדות להשכלה גבוהה לזכרם של חברי המועדון ובני זוגם שהלכו לעולמם. השכלה וחינוך הוא אחד מתחומי המיקוד של ארגון רוטרי הבינלאומי. אנו מאמינים כי הם הערובה לשיפור פניה וחייה של החברה הישראלית והעלאת רמת החיים של תושביה. במהלך 25 השנים האחרונות חילקנו מלגות לימוד לחינוך גבוה בסכום כולל של כ-3 מיליון ש"ח. אנו גאים על כך שסייענו לכ- 600 צעירים מרמה"ש לרכוש השכלה גבוהה, ומחויבים להמשיך פעילות מבורכת זו".

כאמור, העירייה ורוטרי מזמינים צעירים וצעירות תושבי העיר להירשם ולקחת חלק במפעל המקסים הזה. לפרטים נוספים והרשמה – https://bit.ly/2URYy93

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן