צילום אילוסטרציה: CDC on unsplash

אדום ירוק גורמה במחירי שוק מבצע בשר טחון טרי 2 ק"ג ב-100 ש"ח. חדש! סניף הרצליה

ראש עיריית רמת השרון, אבי גרובר, הינחה את רשת מגוונים להפעיל ממחר (שלישי) את הצהרונים, כאשר העירייה תישא במימון הפעלתם. כך כתב גרובר בפוסט שהעלה אמש לפייסבוק.

כפ שפרסמנו אתמול, הלימודים ברמת השרון בכיתות א' עד ג' ובכיתות י"א וי"ב יחזרו מחר. גרובר מתח ביקורת על התנהלות המדינה והסביר מדוע החליט שהעירייה תישא בעלויות הפעלת הצהרונים: "לצערי, המדינה שוב עושה חצי עבודה ומחזירה את הלימודים בלי צהרונים. מכיוון שאני מכיר מעט מאד הורים שמסיימים לעבוד בשעה אחת בצהריים, הנחתי את רשת מגוונים להפעיל את הצהרונים ואנחנו נישא בחלק של הממשלה. זה הרבה כסף וזה מכביד על תקציב העירייה אבל אלה סדרי העדיפויות שלנו".

גרובר הסביר גם מדוע סירב לחדש את הלימודים ביום ראשון כפי שקבעה הממשלה: "כבר כמה ימים שאנחנו עובדים בכל הכח כדי לפתוח מחדש את מערכת החינוך. התכוננו כל השבוע שעבר לחזרה של גני הילדים וכיתות א עד ג, אך ברגע האחרון, בצהריי יום שישי, הוחלט על מתווה חזרה אחר, אליו נאלצנו להתארגן מהרגע להרגע. לא חזרנו היום כי היה חשוב לי, ולכל הצוות החינוכי, שהחזרה ללימודים תתבצע כשאנחנו נרגיש שאנחנו יכולים לתת, עד כמה שניתן במצב הנוכחי, מענה בריאותי, בטיחותי ופדגוגי לילדים, למורים, למנהלות, לאנשי הסגל המנהלי ולהורים".

אבי גרובר
אבי גרובר. "המדינה עושה חצי עבודה"

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן