אירועי יום הזיכרון לשואה ולגבורה יערכו השנה, כמובן, בצורה אחרת. הערב (שני), ערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה, תקיים רשת מגוונים רמת השרון, כמדי שנה, בשיתוף עם עיירית רמת השרון, את הפרויקט המסורתי זיכרון בסלון, המתקיים בבתים של תושבים ובו מתארים ניצולי שואה וקרוביהם בפני תושבים, שכנים וקרובים את סיפוריהם האישיים.

אדום ירוק גורמה במחירי שוק מבצע שוקיים עוף טרי 4 ק"ג ב-100 ש"ח. חדש! סניף הרצליה

השנה, תחת מגבלות הקורונה, המפגשים יתקיימו באמצעות תוכנת הזום. 10 מפגשים וירטואליים יתקיימו ויארחו ניצולי שואה ובני דור שני שיחלקו את סיפורם מתקופת השואה. רשת מגוונים פרסמה בעמוד הפייסבוק שלה את רשימת הבתים כולל הלינקים והתושבים מוזמנים לבחור את הבית בו הם רוצים להשתתף.

אחת המשתתפות באירוע תהיה ניצה ערמון (בתמונה), דור שני לניצולי שואה, שתספר על החיים והשתיקה בבית של הורים ניצולי שואה מאושוויץ.

חבר המועצה  ויו"ר מגוונים, עידן למדן, אמר: "זיכרון בסלון הוא פרויקט מעורר השראה, שהפך בשנים האחרונות, ולא בכדי, לאחד המפעלים החשובים ביותר להנחלת זכר השואה ולקחיה והעברתם הלאה, מהניצולים ובני הדור השני לבני הדורות הבאים. לא היה לנו במגוונים ולו לרגע, ספק שלא נוותר על הפרויקט הזה השנה. להפך, בערב יום השואה, יחד עם העירייה נקיים באמצעות הזום עשרה מפגשי זיכרון בסלון עם תושבי העיר, שורדים וצאצאיהם, ואנחנו מזמינים את כל שאר התושבים להתחבר ולהשתתף באופן פעיל. חשוב לציין כי חלק מהמפגשים יהיו מונגשים לכבדי שמיעה. תודה מקרב לב למתנדבים הרבים וכל מי שנוטל חלק ומאפשר לנו גם השנה לשמור ולקיים את הזיכרון".

הקישור לדף הפייסבוק של מגוונים:

>>>https://katzr.net/54e954

מירב בראונשטיין עורכת דין ונוטריון. ליווי מקצועי ואיכותי עד להשגת היעד! מקרקעין ירושות וצוואות. יפוי כח מתמשך

https://chat.whatsapp.com/FAQitY5FAdxD02VeQO3Wra


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן