צילומים: באדיבות דוברות עיריית הרצליה

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

מחווה מרגשת לכ- 2000 ניצולי שואה תושבי הרצליה: היום (שלישי), יום הזיכרון לשואה ולגבורה, הם יקבלו עציץ, איגרת אישית מראש עיריית הרצליה, משה פדלון, ואיגרת ממפקדי צהל וחייליו. את השי מחלקים להם מתנדבים ובני נוער חניכי תנועות הנוער בעיר.

באיגרתו כתב משה פדלון: "אנו עומדים כולנו, צעירים ומבוגרים, גברים ונשים, ומחבקים אתכם ששרדתם את התופת הנוראה אשר כילתה שישה מיליון מבני עמנו. הודות לרוח הגבורה, הנחישות וכוח הרצון העילאי שגיליתם הצלחתם להגיע לארץ וכאן ליצור, להקים ולבנות מדינה וחברה שכולנו גאים בה. בדרך המופלאה שעשיתם אתם מהווים עבורנו מקור השראה בלתי פוסק. בשם הנהלת העיר ותושבי הרצליה הוסיף פדלון, אני מבקש להביע בפניכם את הערכתנו והוקרתנו, ולהבטיח לכם שלעולם לא נשכח את מה שהיה ותמיד נעשה כל שנוכל כדי לעזור לכם ולעמוד לצידכם".


באיגרת מטעם צה"ל נכתב: "אתם, שעמדתם איתן בגבורה בתקופה האפלה ביותר בהיסטוריה של עמנו, בחרתם בחיים ונאבקתם על הזכות לתקומה ולתחייה בארץ ישראל. בשם מפקדי צה"ל וחייליו אנו מבקשים להצדיע לכם על איתנותכם ועמידתכם בימים קשים אלה. הפרח בפרויקט "פרח לניצול" ניתן בשם חיילי ומפקדי צבא ההגנה לישראל ומשתתפים בו הקרן לרווחת ניצולי השואה, ארגון בית לוחמי הגטאות וצה"ל".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן