ראש העירייה, משה פדלון, החליט על מספר צעדים שיקלו על החיילים הבודדים תושבי הרצליה. במקביל, פנה למנכ"ל הביטוח הלאומי בבקשה לעזור בנושא

שרון יונתן

עיריית הרצליה נרתמה לעזרה לחיילים הבודדים המתגוררים בתחומה. ראש העירייה, משה פדלון, הנחה על שורת צעדי סיוע לחיילים בודדים משוחררים, תושבי העיר, המעוניינים להיקלט בארץ. זאת, בעקבות פנייתם של מספר חיילים שסיפרו על מצוקתם הכלכלית בשל העובדה שאיבדו את מקורות תעסוקתם ואינם זכאים לדמי אבטלה מהמדינה. בעקבות פנייתם, הנחה פדלון את העירייה לנקוט בצעדי סיוע, שיקלו על החיילים: בשלב ראשון הם יקבלו, באמצעות וועדת הנחות, פטור מתשלום ארנונה ובהמשך יינתן להם סיוע בתשלום שכר דירה, בהתאם לקריטריונים שתקבע העירייה.

חזקים ביחד. לנדוור

פדלון אמר בנושא: "החיילים הבודדים, שרוצים להיקלט בארץ, נמצאים במצב קשה ועד כה לא זכו לסיוע כלשהו. במוצאי שבת פניתי למנכ"ל הביטוח הלאומי וסיפרתי לו על מצבם הקשה של החיילים. המנכ"ל אכן השתכנע שדרוש מענה והבטיח כי יפעל בנושא – הן באמצעות ביטוח לאומי והן בפנייה למשרדי הממשלה השונים. אני בטוח שבקרוב גם המדינה תבין שיש לתת רשת ביטחון כלכלי גם לחיילים שתרמו את מיטב שנותיהם בשירותה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן