על מינויו האפשרי של לזר לתפקיד מנכ"ל העירייה פרסמנו לראשונה ב"שרון און ליין" כבר לפני כשלושה חודשים. לזר, שימש בחודשיים וחצי האחרונים כמ"מ מנכ"ל, עובד בעירייה שמונה שנים במספר תפקידים ומעתה הוא העובד הבכיר בעירייה

שרון יונתן

בתמונה: אהוד לזר וראש העירייה

עו"ד אהוד לזר, מ"מ מנכ"ל עיריית הרצליה, מונה לתפקיד מנכ"ל העירייה הקבוע. כך הודיע אתמול ראש העירייה, משה פדלון, בישיבת המועצה שהתקיימה.

כזכור, על מועמדותו של לזר לתפקיד מנכ"ל העירייה פרסמנו לראשונה ב"שרון און ליין" כבר ב- 20 בינואר. לאחר כשלושה שבועות מונה לזר לתפקיד מ"מ המנכ"ל ואתמול כאמור מינויו למנכ"ל העירייה הפך לרשמי.

לזר בן 33, אב ל-1, רס"ן במילואים, שירת כקצין חינוך ונבחר כמצטיין נשיא המדינה. הוא בעל תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בממשל ודיפלומטיה ובקרוב מסיים את לימודי התואר השני במשפטים. הוא עורך דין, התמחה בפרקליטות המדינה, בחטיבה הפלילית.

לזר עובד בעיריית הרצליה מתחילת שנת 2013. תחילה כרכז מנהיגות רשותי, לאחר מכן כמנהל מדור החינוך הבלתי פורמאלי וכמנהל הקהילות, לאחר מכן כמנהל המחלקה לתכנון רב שנתי. מחודש מאי 2019 כסמנכ"ל פרויקטים וכאמור בחודשיים וחצי האחרונים שימש כמ"מ מנכ"ל העירייה.

ראש העירייה, משה פדלון, אמר: "אהוד לזר עובד בעיריית הרצליה שנים רבות וחלש על מגוון רחב של תפקידים. אהוד אחראי על ניהולם והובלתם בהצלחה של פרויקטים ותהליכים עירוניים מורכבים ורב-תחומיים ואין לי ספק שהשילוב של יכולותיו, ניסיונו וכישוריו יתרום רבות לקידום  עבודת המערכת העירונית".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן