מדי יום אנו מדווחים לכם כאן על השינוי בנתוני תחלואת הקורונה. יום שישי הגיע וזה זמן טוב לערוך סיכום שבועי ולגלות כמה נתונים מעניינים.

נפתח עם הרצליה שהייתה אחת הערים הראשונות בארץ שהפכו לכתומות בגל הנוכחי אבל בשבוע האחרון נרשם שיפור, כאשר נכון להיום יש בה 113 מאומתים לעומת 121 ביום שישי שעבר, הבדל עצום לעומת קצב הכפלת מספר המאומתים בשבוע שקדם לשבוע האחרון. עוד שני נתונים אופטימיים לגבי הרצליה: מספר המבודדים ירד בצורה דרסטית, כאשר היום הוא עומד על 933 לעומת 1,562 לפני שבוע. במדרג הרמזור עברה הרצליה מעיר כתומה עם ציון 7.1 בשישי שעבר לעיר צהובה עם ציון 4.8 היום.

לעומת הרצליה, רעננה השכנה עשתה את התהליך ההפוך ומספר המאומתים בה כמעט והוכפל בשבוע האחרון: 54 מאומתים היום לעומת 28 רק ביום שישי שעבר. מעיר ירוקה עם ציון רמזור של 3.5 עברה רעננה לעיר צהובה עם ציון 5.3. דווקא במספר המבודדים הנתון הוא קצת תמוה: 527 תושבים בבידוד היום לעומת 594 לפני שבוע.

רמת השרון שומרת על סטטוס קוו, כאשר מספר המאומתים בה כיום עומד על 35, בדיוק כפי שהיה בשישי שעבר. בציון הרמזור שינוי לטובה עם ציון 4 היום (עיר ירוקה החל מאתמול) לעומת 5.2 בשישי שעבר. בדומה להרצליה, ברמת השרון יש שיפור משמעותי במספר התושבים בבידוד:  509 מבודדים היום לעומת 375 בשישי שעבר.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן