הן ממש סמוכות זו לזו, אבל מתברר שבכל מה שקשור לקורונה, לכל עיר יש את הקצב והמומנטום שלה.

נפתח עם הרצליה שהופכת היום בחזרה להיות מוגדרת עיר ירוקה לאחר שציון הרמזור בה ירד ל- 4 לעומת 4.8 ביום שישי האחרון. בנוסף, נמשכת המגמה המעודדת של ירידה במספר המאומתים בהרצליה העומד כיום על 106, הנמוך ביותר מתחילת חודש יולי.

ירידה נמשכת גם במספר התושבים בהרצליה הנמצאים בבידוד העומד כיום על 898 לעומת 933 שלשום. גם אחוז הבדיקות החיוביות ממשיך להיות נמוך יחסית ועמד ביממה האחרונה על 0.6 מתוך 837 בדיקות קורונה.

לעומת הרצליה, אצל השכנה מרעננה ממשיך מספר המאומתים לעלות ועומד היום על 62 לעומת 54 שלשום. ביממה האחרונה בוצעו בקרב תושבי רעננה 669 בדיקות קורונה, מתוכם 0.45% התבררו כחיוביות. מספר המבודדים ברעננה ללא שינוי ועומד היום על 529. לעומת זאת, ציון הרמזור ירד קצת – 5.1  (עיר צהובה) לעומת 5.3 ביום שישי.

ברמת השרון נשמר הסטטוס קוו ובעיר יש כיום 35 מאומתים, מספר זהה לזה שהיה בתחילת החודש. המספר נשמר עקב עלייה במספר המחלימים, שכן ביממה האחרונה נוספו ברמת שרון 6 מאומתים חדשים שהם 1.1% בדיקות חיוביות מתוך 540 בדיקות קורונה שבוצעו. מספר התושבים בבידוד גם בירידה – 355 היום לעומת 509 בשישי. ציון הרמזור ירד גם הוא ועומד על 3.5 לעומת 4 לפני יומיים.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן