נגיף הקורונה ממשיך להתפשט ברחבי הרצליה שהפכה הבוקר לעיר כתומה במדרג הרמזור, יומיים בלבד לאחר שהפכה מירוקה לצהובה.

מספר המאומתים בהרצליה עומד הבוקר על 83 (כולם מאושפזים בביתם) לעומת 55 אתמול. ציון הרמזור בהרצליה עלה הבוקר ל- 6 ולכן העיר הפכה לכתומה במדרג הרמזור.

על פי אתר העירייה, 34 מכלל המאומתים הם תלמידי מערכת החינוך, מתוכם 27 תלמידי בית הספר ברנר שהפך למוקד ההדבקה המרכזי בעיר בשבוע האחרון. הבוקר נמצאו 3 מאומתים חיוביים נוספים בבית הספר ברנר, כך שמספר המאומתים בתחומו חצה כבר את ה- 30, כלומר, יותר משליש מהמאומתים בהרצליה הם תלמידי בית הספר ברנר.

השכונה עם מספר החולים הגבוה ביותר היא הרצליה הירוקה עם 36 (שם מתגוררים תלמידי ברנר), מרכז העיר –  30, נווה עמל – 4, נווה ישראל – 3. בהרצליה יש 1,058 תושבים הנמצאים בבידוד.

בעיריית הרצליה מדווחים כי מבצע החיסונים של בני הנוער בגילאי 12-16 רושם היענות גבוהה ואתמול הגיעו 330 בני נוער הגיעו להתחסן במתחם החיסונים שהעירייה פתחה במרכז פסג"ה. מעיריית הרצליה נמסר: "אנו מדגישים שיש לעטות מסכות במקומות סגורים. מתחם החיסונים במרכז פסג"ה ממשיך לפעול גם היום ואנו קוראים לבני הנוער להתחסן, על מנת שנחזור במהרה לימים של שיגרה ובריאות".

עלייה משמעותית נרשמה ביממה האחרונה גם ברמת השרון, שם מספר המאומתים כמעט והכפיל את עצמו, מ- 18 אתמול ל- 34 היום. ציון הרמזור עלה ל- 3.9 לעומת 3.2 אתמול ובקצב הזה רמת השרון תהפוך לעיר צהובה בהקדם. מספר המבודדים ברמת השרון עומד על 167. הורי שכבת ו' בבית הספר אוסישקין קיבלו הבוקר הודעה כי כל תלמידי השכבה נדרשים להיכנס לבידוד.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

חלוקת מאומתים לפי אזורים ברמת השרון: רובע אלון – 10, רובע הדר – 9, נווה רום – 6, קריית יערים – 4, נווה מגן –  2, נווה רסקו – 1, מורשה – 1.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן