הקורונה חזרה למערכת החינוך ובעיריית הרצליה כבר החלו לפעול בעניין: בעקבות גילוי התלמיד המאומת הבוקר בבית הספר היסודי יוחנני, עיריית הרצליה החליטה על שורת צעדי מניעת הדבקה.

החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה מארחת את פסטיבל ג'אז על הים. בימי חמישי 19:30-21:00 חוף אכדיה על הדשא. 9.6.22 ישרא-דיקסי בנד. 16.6.22 עדן הולן ואילן ליבוביץ'. 23.6.22 ליאוניד בטשקה. 30.6.22 חמישיית אסף יוריה וז/וקה פרפיניאן

בעירייה התקיימה הבוקר ישיבת הערכת ובעקבותיה הודיעה על נקיטת הצעדים הבאים: העירייה תבצע חקירה אפידמיולוגית על מנת לברר את מספר האנשים שבאו במגע עם התלמיד המאומת ומידת הצורך בהעברת הנחיות כניסה לבידוד למעגלים חברתיים נוספים. כמו כן, תערך הסברה מחודשת, בקרב הציבור בכלל, וציבור הורי תלמידי בתי הספר בפרט, במטרה  לחדד את ההנחיות והנהלים בנושא הקורונה.

העירייה הודיעה, בשיתוף הנהגת ההורים המרכזית, כי היא ממליצה לעטות מסיכות בכיתות הלימוד בבתי הספר על מנת להפחית את הסיכוי, גם הנמוך ביותר, להדבקה. בהנחיית מנכ"ל העירייה, אהוד לזר, תצא העירייה, כבר היום, בקמפיין הסברה המעודד מתן חיסונים לאוכלוסיית הילדים בגילאי 12 עד 16.

כמו כן, עם הצורך בבדיקת המעגל של הילדים שבאו במגע עם התלמיד, העירייה בודקת מול גורמי פיקוד העורף אפשרות להקמתו מחדש של מתחם בדיקות הקורונה בעיר. פרטים על בדיקות קורונה ועל קביעת מועדים לחיסון – באתר העירייה ובכל אתרי קופות החולים.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן