קרן תחליף בתפקיד את אתי שיק שעזבה לאחר שמונה שנים. אתמול אמרה: "אני מודה ומברכת על הזכות שניתנה לי להוביל את קהילת בית ספר קרית יערים ונרגשת מאוד עם כניסתי לתפקיד"

שרון יונתן

מנהלת חדשה לבית הספר היסודי "קרית יערים" במערב העיר: קרן אגו-פרץ מונתה למנהלת החדשה והיא תחליף בתפקיד את אתי שיק שעזבה לאחר שמונה שנות ניהול בית הספר.

קרן אגו-פרץ (בתמונה, נשואה ואם לארבעה, מתגוררת בכוכב יאיר) החלה את דרכה במערכת החינוך לאחר הסבה מקצועית מעריכת דין. היא בעלת תואר ראשון במשפטים ומדעי המדינה, תואר שני במשפטים ובוגרת התוכנית להכשרת מנהלים מטעם משרד החינוך ומכון "אבני ראשה".

בעירייה מציינים כי קרן ביצעה שורה של תפקידי ריכוז וניהול בבתי הספר והובילה צוותים מקצועיים וחינוכיים שונים. תחומים עיקריים אותם קידמה הינם פיתוח פדגוגיה חדשנית בשילוב כלים דיגיטליים וסביבות למידה מגוונות וכן יצירת חיבור משמעותי בין באי בית הספר והקהילה.

קרן אגו-פרץ צוטטה בדף הפייסבוק "חינוך ברמת השרון": "בתפיסתי החינוכית אני מאמינה בראייה הוליסטית של כל אחד מבאי בית הספר, בהכרת עולמם האינטלקטואלי והרגשי של כל תלמיד ותלמידה ובטיפוח תחושת שייכות אמיתית ויצירת אוירה מקרבת ומאפשרת. אני מאמינה בפיתוח מיומנויות חברתיות ובחינוך למעורבות חברתית ועשייה למען רווחתו של האחר ושל החברה. כל זאת תוך אמונה מלאה בצוות החינוכי ובעשייתו המשמעותית ובשיתוף פעולה מלא עם הורי התלמידים וקהילת בית הספר. אני מודה ומברכת על הזכות שניתנה לי להוביל את קהילת בית ספר קרית יערים ונרגשת מאוד עם כניסתי לתפקיד".להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן