סערת מנהל בית הספר המדעי תורני אמית כפר בתיה ברעננה לא יורדת מסדר היום הציבורי. לאחר שזכה המנהל שגיא רוזנבאום לתמיכת חלק מחברי מועצת העיר רעננה לצד גינוי מחלק אחר של חברי המועצה, פנה משרד החינוך בתלונה רשמית למשטרה.

החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה מארחת את פסטיבל ג'אז על הים. בימי חמישי 19:30-21:00 חוף אכדיה על הדשא. 9.6.22 ישרא-דיקסי בנד. 16.6.22 עדן הולן ואילן ליבוביץ'. 23.6.22 ליאוניד בטשקה. 30.6.22 חמישיית אסף יוריה וז/וקה פרפיניאן

בעקבות כך, יצאו בוגרי בית הספר בתמיכה פומבית במנהל שכזכור תועד מיידה אבנים לעבר תושבים ערבים בלוד לפני כשבוע וחצי. בוגרי בית הספר פנו לשר החינוך יואב גלנט וביקשו ממנו לבטל את התלונה ולתמוך במנהל.

"אנו, בוגרי בית הספר המדעי תורני בכפר בתיה רוצים לחזק ולהביע תמיכה עזה ברב שגיא רוזנבאום", פתחו הבוגרים את מכתבם, "אנו מאות של תלמידים, דורות שלמים, שחונכו על ידו, הן כשהיה מחנכנו והן כשהיה מנהל ביה"ס שלנו. במשך שנים. ערכים של אהבת הארץ, עזרה לזולת, סיוע לחלש ודוגמה אישית של מנהיגות אלו הן רק מעט מן הערכים עליהם חונכנו על ידו ואותם ספגנו במשך שנים ממנו. יותר משהיה מורה או דמות מקצועית, היה הרב שגיא מורה לחיים, מחנך לדוגמה אישית, יש שיאמרו אפילו אבא".

הבוגרים מציינים: "מאות מתלמידיו משרתים בשירות משמעותי בצה"ל, משרתים ביחידות קרביות ויחידות מודיעין וסייבר עיליות. כך חונכנו, לתרום מעצמנו למען עם ישראל ולהשקיע ולתת מעצמנו כמה שיותר. אהבת הארץ ועזרה לזולת הם ערכים שהטמיע בנו ואותם ינקנו במשך השנים בהם התחנכנו במוסד זה".

לגבי המקרה עצמו כתבו בוגרי בית הספר: "הרב שגיא הוא דוגמא ומופת לכך. השאיר את ילדיו ואשתו בבית ונסע ללוד תוך סיכון אישי של חייו והלך להגן בגופו על יהודים שנזקקו להגנה מצילת חיים. זו דוגמה אישית למסירות, אכפתיות ועשיה למען האחר. של אדם שמחנך ואומר וגם עושה".

בסיום הדברים מציינים הבוגרים:" אנחנו קוראים לרשויות, למשרד החינוך ולעומד בראשו, השר יואב גלנט, לתמוך ברב שגיא רוזנבאום וכמובן לבטל את התלונה ולפעול לעזרתו. תושבי רעננה והסביבה יפסידו רבות אם לא יזכו לשלוח את ילדיהם ולהתחנך אצל הרב שגיא רוזנבאום בבית הספר המדעי תורני בכפר בתיה. הרב שגיא חייב להמשיך לנהל את בית הספר".

הדר פז טיפול נפשי באומנות

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן