מנהלת חדשה לבית הספר היסודי קריית יערים ברמת השרון: לאחר תהליך מיון נבחרה ד"ר עידית לוינץ-גילאי לניהול בית הספר במערב העיר.

כזכור, בית הספר עבר בשנה האחרונה טלטלה גדולה ורק לאחרונה חזרה בה אתי שיק מהחלטתה לחזור לעמדת ניהול בית הספר וזאת בשל התנגדות הורים שזכתה לביקורת בקרב הורים אחרים, כפי שפרסמנו בשבוע שעבר ב"שרון און ליין".

ד"ר עידית לוינץ-גילאי, תושבת ת"א ואם לשלושה, היא בעלת תואר שלישי בהתנהגות ארגונית של האוניברסיטה העברית ובעלת תואר שני במנהל עסקים. בוגרת קורס מובילי פדגוגיה של "ברנקו וייס".

לוינץ-גילאי הגיעה למערכת החינוך לאחר עשייה משמעותית במגזר השלישי ובעולם העסקי. במסגרת תפקידיה במשרד החינוך הייתה מחנכת, רכזת שכבות, רכזת פדגוגית וחברת צוות הניהול בבית הספר "כוכב הצפון" בתל אביב.

עיגית לוינץ גילאי

ד"ר עידית לוינץ גילאי. המנהלת החדשה של קריית יערים

לאחר מינויה אמרה לוינץ-גילאי: "אני שמחה ונרגשת ומודה על האמון, על ההזדמנות והזכות שניתנה לי לנהל את בית הספר קריית יערים. אני מאמינה כי תפקיד בית הספר היסודי לייצר תחושת ביטחון בקרב התלמידים הצעירים. יש לשים דגש על התייחסות אישית ועל העצמת חוזקותיהם של התלמידים כבסיס לתהליך בו מפתחים התלמידים את תפיסת המסוגלות העצמית. לשם כך יש לקיים משולש: תלמידים-מורים-הורים וכמו כן רצף בית-בית ספר חיוני להצלחת התהליך. אני מאמינה באמינות, שיקוף ושיתוף ההורים והצוות החינוכי בתהליכים אלו על מנת להעניק בטחון לכל השותפים לתהליך".

דוברת וייזר, סגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך: "אני משוכנעת שעידית לוינץ גילאי היא האדם הנכון במקום הנכון. יש לה רזומה מפואר של עשייה חינוכית ואני משוכנעת שתוביל את בית הספר להישגים אדירים. זה לא סוד שבית הספר עבר מספר טלטלות אבל הוא היה ונשאר בית ספר מוביל ומצטיין ואני בטוחה שתחת לוינץ גילאי הוא אף ישתפר. אני מאחלת לה בהצלחה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן