בהתאם לתקני התו הסגול חזרו היום מרבית עובדי עיריית הרצליה לעבודתם, אבל קבלת הקהל נותרה עדיין באמצעיים דיגיטליים או בטלפון. ראש העירייה, משה פדלון: "העובדים הם עמוד השדרה של העירייה ואני שמח על חזרתם"

שרון יונתן

בשעה טובה ומוצלחת, חזרו היום מרבית עובדי עיריית הרצליה לעבודה וזאת על פי תקני התו הסגול. יחד עם זאת, בשלב זה המענה לקהל עדיין רק באמצעים דיגיטליים או בטלפון. בעירייה ציינו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, בוצעו התאמות מיוחדות בכניסה לבניין ובמשרדים השונים. חשוב לציין כי גם לכל אורך תקופת משבר הקורונה, כשהעירייה התנהלה בכוח אדם מצומצם בשל תקנות שעת החרום, העניקה העירייה טיפול מיטבי בכל הנושאים הנדרשים, באמצעות מוקד השליטה העירוני 106 וכן עפ"י פניית תושבים בטלפון או במייל.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

בעירייה הדגישו כי בהתאם להנחיות, מתבצעת מדידת חום מיד בכניסה לבניין העירייה, כאשר הבאים נדרשים לחטא את ידיהם באלכוג'ל, שנמצא בכניסה וכן בכל קומה ומוצעות להם גם כפפות. בימים הקרובים ימוגנו עמדות קבלת הקהל באמצעות מגן פרספקס, כל מקבל קהל מקבל מסכת פנים שקופה, מסכת ניתוח וכפפות ויתבצע ריווח בין הממתינים.

כאמור, קבלת הקהל עדיין לא מתאפשרת, אולם בכל נושא ניתן לקבל מענה מהיר ויעיל באמצעות – טפסים מקוונים באתר העירוני, בדוא"ל או באמצעות הטלפון, בשעות המענה באגפים השונים (כפי שמתפרסמות באתר העירייה), בכל הקומות וכן במעליות נתלו שלטים עם ההנחיות המסבירות כיצד לנהוג כדי לשמור על הבריאות.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר היום: ,עיריית הרצליה ממשיכה, היום כמו קודם, לתת לתושבים את השירות המיטבי תוך הקפדה על השמירה על הבריאות. העובדים הם עמוד השדרה של העירייה ואני שמח על חזרתם כחלק מהחזרה ההדרגתית של המשק והחיים בכלל לפעילות".

מנכל העירייה, יהודה בן עזרא, הוסיף: "החזרה המלאה של עובדי העירייה מאפשרת לנו להעניק לתושבים את העשייה העירונית המיטבית שאנחנו מורגלים לה, כמובן תוך הקפדה מרבית על הנחיות הבריאות".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן