עיריית הרצליה מחריפה את צעדיה נגד עובדי עירייה שלא התחסנו והודיעה כי החל מה- 5 באפריל לא ישובו לעבודה עובדים של התחסנו או יציגו בדיקת קורונה שלילית משלושת הימים האחרונים

שרון יונתן

עיריית הרצליה ממשיכה להילחם בתחלואת הקורונה והודיעה כי לא תאשר את שובם של עובדי עירייה מחופשת הפסח, החל מה- 5 באפריל, אשר לא יציגו תעודת מתחסן או תעודת מחלים או בדיקת קורונה שלילית מ- 72 השעות האחרונות.

הכל קורא פה - חודש הקריאה בהרצליה. יוני 2022 שעת סיפור, מופעים והרצאות, אירועים מהספרים. לחץ לצפייה בכל מה שקורא

במכתב ששיגר ביום שני גיל עד סורדו, מנהל אגף משאבי אנוש בעירייה, לעובדי העירייה, הוא ציין: "אנו, כעובדי ציבור נדרשים לשמש כסמן ימני לתושבי העיר ועלינו לעשות כל אשר ביכולתנו על מנת לצמצם את רמת התחלואה והיקף החולים בנגיף הקורונה, בכלל מתקני העירייה ובפרט במוסדות החינוך. בהמשך למכתבי מיום 7/3/2021 בנושא חובת התחסנות כנגד נגיף הקורונה או הצגת בדיקת קורונה שלילית כל 72 שעות, אבקש לחדד ולהבהיר כי עיריית הרצליה לא תאשר את שובם מחופשת הפסח (החל מיום 5/4/2021), של עובדים אשר לא יציגו תעודת מתחסן או תעודת מחלים או בדיקת קורונה שלילית מה- 72 השעות האחרונות".

עוד ציין: "אזכיר כי עיריית הרצליה העמידה לרשות התושבים והעובדים מגוון רחב של אפשרויות להיבדק או להתחסן ולפיכך מעתה ואילך עובד אשר בוחר שלא להתחסן ואינו מציג תעודת מחלים יידרש להציג בדיקת קורונה שלילית כל 72 שעות. במקרים חריגים בהם קיים קושי רפואי להתחסן או להיבדק יש לעדכן את וועד העובדים לטובת מציאת פתרון נקודתי. כולי תקווה כי מהלך זה יצמצם באופן משמעותי את רמת התחלואה ויאפשר לנו לחזור לשגרה בריאה ומהירה בהקדם האפשרי".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן