החלטת עיריית הרצליה באה בעקבות המלצת הסתדרות העובדים ונשיאות המגזר העסקי על מנת לשמור על בריאות הציבור. האם זה ייצא לפועל? ימים יגידו

שרון יונתן

האם עובדי עיריית הרצליה שעובדים עם קהל ואינם מוכנים להתחסן או להציג בדיקת קורונה שלילית כל שלושה ימים, יעברו לתפקיד אחר? בהחלט ייתכן שכן.

יחד נדליק את האור. חנוכה 2023. פרטים על הדלקת הנרות והפעילוית בעיר, באתר ובפייסבוק של העירייה

בימים האחרונים הופץ מסמך משותף של הסתדרות העובדים ונשיאות המגזר העסקי, בו גיבשו המלצות, כללים ודרכים להתמודדות במקומות עבודה עם משבר הקורונה במטרה לשמור על בריאות העובדים וקהל האנשים, בכלל זה תלמידים וילדי הגיל הרך.

המלצת הסתדרות העובדים כי עובדים שאינם מחוסנים ומקבלים קהל באופן קבוע או עובדים מול קהל ומול אוכלוסייה בסיכון (ילדים שאינם יכולים להתחסן) יצטרכו להציג בדיקת קורונה שלילית כל 3 ימים ואם לא תתאפשר הצגת בדיקה שלילית ממליצה הסתדרות להעביר את העובד למקום מרוחק מעובדים או מקהל שממולו נמצא העבד או לנייד את העובד לתפקיד אחר אותו ניתן לבצע במקום מרוחק מעובדים ומקהל ילדים ומבוגרים.

בעקבות המלצת הסתדרות העובדים, שיגר אתמול גיל-עד סורדו, מנהל אגף משאבי אנוש בעיריית הרצליה מכתב לעובדי העירייה ובו ציין לאור פניית ההסתדרות, עיריית הרצליה שומרת לעצמה את הזכות לפעול לניודם של עובדים אשר בוחרים שלא להתחסן או לחלופין להציג בדיקת קורונה שלילית אחת לשלושה ימים לפחות.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן