ראש עיריית הרצליה יצא בקריאה לבעלי החברות הפועלות באזור התעשייה של הרצליה לרכוש מארזים ומתנות לעובדים מהעסקים ברחבי הרצליה. בתום הסגר תצא העירייה בקמפיין הסברה רחב לעידוד הקניות בעסקים מקומיים בעיר

שרון יונתן

עיריית הרצליה נרתמת למען העסקים המקומיים: ראש העירייה, משה פדלון, קורא לבכירי החברות הפועלות באזור התעשייה של הרצליה לנתב רכישה של מארזים או מתנות מהעסקים המקומיים של העיר. מדובר במהלך שיזמה חברת המועצה דנה אורן ינאי.

במכתבו לבעלי החברות כתב פדלון: "לצערי, משבר הקורונה המתמשך הביא את מרבית העסקים הקטנים של העיר לעמוד בפני מצב הישרדותי קיומי. לכן, בעת הזו, אנו כרשות מקומית פועלים בערוצים שונים ויצירתיים על מנת לסייע לעסקים אלו ככל הניתן".

עוד הוסיף ראש העירייה: "ידוע לי כי חברות גדולות, כמו שלכם, רוכשות מארזי שי עבור העובדים בתקופת חגים וגם בשגרה החדשה של עבודה מהבית. רכישת מארזים מהעסקים המקומיים בעיר תחזק את הכלכלה המקומית, את ערך הערבות ההדדית ותוסיף נדבך חשוב לתמיכה בעסקים אלו. אני פונה אליכם, בבקשה לנתב רכישת מארזים או מתנות מהעסקים המקומיים של העיר".

במכתבו ציין עוד כי "גם בעיריית הרצליה הענקנו לעובדים תווי שי לשימוש בעסקי הרחוב הקטנים הפועלים בעיר". בעירייה ציינו כי בכוונת העירייה לצאת בתום הסגר בקמפיין הסברה רחב לעידוד הקניות בעסקים מקומיים בעיר.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן