בעוד כשבוע וחצי ייפול דבר בעיריית הרצליה, כאשר יהודה בן עזרא, מנכ"ל העירייה בשבע השנים האחרונות, יפרוש לגמלאות.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

בן עזרא היה מנכ"ל דומיננטי מאוד ולכן עזיבתו תשפיע מאוד על תפקוד העירייה. מאז שהודיע על פרישתו, כפי שנחשף לראשונה ב"שרון און ליין" לפני כשלושה שבועות, שיחת היום במסדרונות העירייה היא מי ייכנס לנעליים הגדולות שישאיר אחריו.

על פי הערכות של גורמים עירוניים מי שצפוי לרשת את בן עזרא הוא עו"ד אהוד לזר (מימין בתמונה), המכהן בשנה וחצי האחרונות כסמנכ"ל פרויקטים בעירייה.

לזר (בחודש מרץ יהיה בן 33) החל את דרכו בעירייה לפני קצת יותר משבע שנים באגף תנו"ס והפך במרוצת הזמן לאחראי על מענ"ה (מועצת הנוער העירונית). בשלב מאוחר יותר התקדם ומונה למנהל המחלקה לתכנון רב שנתי בעירייה. בשנה וחצי האחרונות משמש כסמנכ"ל פרויקטים והוא עומד בראש אגף אסטרטגיה, פרויקטים וחדשנות בעיריית הרצליה.

באתר העירייה מצוין כי: "אגף אסטרטגיה, פרויקטים וחדשנות בעיריית הרצליה הוקם במטרה לתת מענה לאתגרים מורכבים ולעבודה רב-תחומית המשלבת מספר רב של יחידות עבודה לרבות גורמי חוץ ומשרדי ממשלה על מנת לשרטט את פניה של העיר הרצליה בעשורים הבאים. בין תחומי האחריות של האגף ניתן למנות פיתוח כלי מדיניות, ריכוז ואיסוף מידע המשמש להליכי הפיתוח ומעקב אחר יישום התכניות האסטרטגיות של העירייה".

עם הזמן סמכויותיו של לזר הורחבו ובתקופת הקורונה אף תפס את מקומו של יהודה בן עזרא בשולחן המועצה בעת ישיבות מועצת העיר תוך שלעיתים הוא מעניק תשובות לשאלות שמעלים חברי המועצה.

לרשת פרח לחינוך מיוחד דרושות סייעות. לחצ.י. לפרטים

יש לציין ולהדגיש כי מנכ"ל עירייה זאת משרת אמון ולזר, כפי שהעידו אנשים עימם שוחחתי השבוע, נחשב כאיש אמונו של משה פדלון, ראש העירייה. ההערכות בקרב גורמים עירוניים כי לזר מסומן לכהן כמנכ"ל עירייה, אם כי לא ברור מתי מהלך זה ייצא לפועל. ככל הנראה, בשלב הראשון סמכויותיו יורחבו והוא ישמש כסמנכ"ל בכיר בעירייה ובשלב מאוחר יותר ימונה כמנכ"ל העירייה.

מהעירייה נמסר בתגובה: העירייה אינה מתייחסת לשמועות


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן