יהודה בן עזרא, מנכ"ל עיריית הרצליה בשבע השנים האחרונות, הודיע אמש בסיום ישיבת המועצה כי הוא פורש לגמלאות לאחר 52 שנות עבודה בעירייה

שרון יונתן

עיריית הרצליה תיפרד בקרוב מהעובד הבכיר ביותר שלה בשבע השנים האחרונות. מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, הודיע אמש, בסיום ישיבת המועצה, כי יפרוש בקרוב לגמלאות לאחר 52 שנות עבודה בעירייה.

יחד נדליק את האור. חנוכה 2023. פרטים על הדלקת הנרות והפעילוית בעיר, באתר ובפייסבוק של העירייה

בן עזרא (בתמונה) החל את דרכו בעירייה כמדריך נוער ועם השנים התקדם, כאשר התפקיד העיקרי שלו היה מנהל אגף תנו"ס (תרבות, נוער וספורט). בן עזרא שקל להתמודד לבחירות לראשות העירייה באוקטובר 2013 אבל לאחר זמן קצר הסיר את מועמדותו. תקופה קצרה לאחר שמשה פדלון זכה בבחירות הוא מינה אותו למנכ"ל העירייה, במקומו של יחיעם השמשוני שפרש.

בן עזרא נחשב למנכ"ל דומיננטי ביותר עם השפעה רבה על הנעשה במסדרונות העירייה ופעולותיה בתחומים השונים.

אמש, בסיום הישיבה הוא אמר דרך הזום לחברי המועצה: "יום אישר התקציב הוא יום חג לאלו שהכינו את התקציב, אלו שאישרו את התקציב וגם לתושבי העיר. אבל היום אני מרגיש קצת עצוב כי זה יהיה התקציב השביעי והאחרון שאני שותף בהכנתו. בימים הקרובים אסכם עם ראש העירייה את מועד יציאתי ופרישתי לגמלאות, לאחר 52 שנות עבודה. אני מבקש להודות לראש העירייה, לכל המנהלים והעובדים בעירייה, לחברי המועצה על העבודה המשותפת. העיר והעירייה יקרים לליבי ומהווים כור מחצבתי ותמיד אהיה בשבילם, גם בעתיד בכל עת ובכל זמן. אני מאחל הצלחה לכל חברי המועצה, לראש העירייה, לסגנים ולכל עובדי העירייה".

חברי המועצה מחאו כפיים לדבריו של בן עזרא וראש העירייה, משה פדלון, אמר: "אנחנו ניפרד מיהודה בצורה מכובדת ומכבדת ואני רק רוצה לאחל לך המשך הצלחה ובריאות איתנה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן