כך אומרים הורים לילדי הגנים מרגנית וכלנית ברחוב הר מיימון בשיכון ויצמן, הסמוך לבניין שעובר שיפוץ. לטענתם, יש לאסור על כניסת משאיות לרחוב ופעילות מנופים בזמן הגעת הילדים לגנים. העירייה: "לצערנו, חלק מהקבלנים לא מצייתים לחוק. התלונה הועברה לגורמים המקצועיים להגברת האכיפה"

שרון יונתן

הורים לילדי גני הילדים מרגנית וכלנית מתריעים על מפגע בטיחות חמור בסמוך לגנים. מדובר על שני גנים הנמצאים בסופו של רחוב הרב מיימון, רחוב צר וללא מוצא שיוצא מרחוב אבן עזרא בשיכון ויצמן.

בסמוך לגנים אלו מתבצעות במשך תקופה ארוכה עבודות במסגרת תמ"א 38 של בניין המגורים המשותף, הרב מיימון 8. לטענת ההורים, בשעות הבוקר, כאשר הם מביאים את ילדיהם לגן הם נאלצים לעבור איתם בין משאיות ומתחת למנופים (בתמונה ובסרטון בסיום הכתבה), דבר שמהווה סכנה בטיחותית עבור ילדיהם.

יעל ארבל, אמא לילדה בגן מרגנית סיפרה אמש ל"שרון און ליין": "יש ימים שאנחנו מגיעות, אני ובתי, לרחוב הרב מיימון וכדי להגיע לגן אנחנו צריכות לעבור מתחת למנוף, כמו שקרה היום וכפי שניתן לראות בסרטון. העבודות הן מזמן אבל זה הולך ומקצין ומישהו צריך לתת על כך את הדעת לפני שיקרה פה אסון".

לטענת ארבל, כל פניות ההורים לעירייה לא הועילו: "פנינו לעירייה בדרישה שיוצב שלט בתחילת הרחוב האוסר על כניסת משאיות ופעילות של מנופים בין השעות 7:30 ל- 8:30, אבל כמובן שזה לא נעשה. לפי מיטב ידיעתי חלק מההורים דיברו עם הקבלן, אבל גם זה לא עזר. אנחנו בסך הכל רוצים להביא את ילדינו בבטחה לגן, לא בקשה כל כך מסובכת. יש כעס רב בקרב ההורים על אזלת ידה של העירייה בנושא והגיע הזמן שיינתן פתרון לפני שיהיה מאוחר מדי".

מהעירייה נמסר בתגובה: "בעיר יש אתרי בנייה שלהם הגבלה לפיה אין להיכנס לרחוב בשעות מסוימות. לצערנו, חלק מהקבלנים לא מצייתים לחוק. התלונה הועברה לגורמים המקצועיים להגברת האכיפה"

הדרך אל הגן עוברת מתחת למנוף

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן